Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor tagadtad le a rossz...

Sokszor tagadtad le a rossz jegyeidet? : D

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 05:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyszer sem tagadtam le egyszerűen csak elfelejtettem közölni:D meg nem is kérdezték h kaptam e jegyet
2010. máj. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. De gimi előtt csak ötöseim voltak, egy-két négyessel tarkítva, gimiben meg már nem kérdezték. A bizonyítványaim haza se vittem :D
2010. máj. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még alsóban, meg lehet, hogy felsőben is. Ott inkább voltak rossz jegyeim. Középsuliban megpróbáltam, de szülőikor kiderültek. OKJ-s suliban a nem voltak olyan rosszak a jegyeim, mert csak olyan tantárgyaim voltak, amiket szerettem. Egyetemen buktam már, kellett javítót tenni, de amikor negyvenegyen buknak az ötvenből, fel sem tűnik.
2010. máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én nagyon sokszor,a ketteseket és az egyeseket. úgy voltam vele hogy majd kijavítom és akkor elmondom az ötössel együtt:D
2010. máj. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer, ugyanis a dupla tagadásnak nem vagyok híve! :-)
2010. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ma röhögve jelentettem be, hogy egyest kaptam németből.
2010. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én még nem , nem is szándékozom :D
2010. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
anya egyszer 2 hétre angliába utazott, azalatt kaptam hat egyest németből ( egybként négyes lettem év végén, minden másból ötös :)) de sajna ott tanít a suliban és mindet megtudta, és ngyon szomorú lett azóta elmondok mindent :)
2010. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sose mondtam meg a rossz jegyeimet.
2010. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
minek mondjam el nem akarok magamnak rosszat ha meg megnézi az ellenőrzőt és meglátja az egyeseket és megkérdezi hogy ezeket mikor kaptam azt mondom hogy arról tudtál
2011. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!