Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek attol, hogy ez az álom megtörténik ma éjjel?

Figyelt kérdés
Hamarabb elengedtek a suliból és én ezt kihasználtam.Szóval hazajöttem és egy jót aludtam csak éppen egy elég érdekes álmom volt:Azt álmodtam,hogy mindjárt éjjel 12 óra van és ilyenkor nagynénjémék akik nagyon közel laknak hozánk minden éjjel átváltoznak vámpírrá.Tudtam,hogy engem nem harapnának meg soha,de féltem.Akkor mnetek haza tőllünk és a zacskójukat nálunk hagyták amibe fontos dolog volt.Ezért anyu és én elmentünk hozzájuk,hogy adjuk vissza.Anyu elejtette,de én megfogtam ekkormár percek voltak a 12 óráig.Befuttam a lépcsőházukba erre nagynénjém ott ál,hogy valamit javítanak a lépcsőházba.Mondtam,hogy jó és odaatdtam a zacskót.Kezdett átváltozni és mondta,hogy fussak,mert lehet,hogy megesz.Ekkor valahogy göri lett a lábamon és kigöriztem az ajtón.Én mentem elől és anyum és a tesóm(foggalmam sincs hogyan keveredett oda ő) jöttek hátul.Nagyon még nem tudok menni az új görimmel ezért csak mentem egyenesen.Erre látom,hogy az utamba van egy vámpír aki egy embert akar megenni..Én odaérek és ugye mivel nem tudok rendesen menni szétválasztom őket nagy bátran és minél gyorsabban megyek.De ő utolért és belém akart harapni.Anyuék káltották,hogy neeee és,hogy vigyázz ekkor valahogy már szinte az egész család ott volt.Majd eszembe jutott,hogy ilyen nincs igazából és álmodok ugyhogy kinyitottam a szemem és úgy meg voltam ilyedve..Kimentem és bekapcsoltam a TV-t a Minimaxra.Ez valahogy kicsit megnyugtatott.De még mindig félek...Úgy érzem ez télleg minden éjjel megtörténik és ha rákérdeznék ettől nagynénjémtől akkor hazudna,hogy nem vagy pedig átváltozna és megenne.Már tőlle is kezdek félni emiatt.És ezt már többször álmodtam.Ja és valahogy az Alkonyat sztárjai is ottvoltak...Mit tegyek,hogy ne féljek ennyire?13L
2010. máj. 6. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
ne nézz alkonyatot. és vámpíros filmeket. Vagyí talán nem lehet, hogy valami miatt bűntudatod van? pl. a nagynénédet bántottad meg?
2010. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De én nem is szeretem az alkonytot.Csak az első részét láttam,de az is elég volt.Mármint nem bírom a vámpírokat...Bocsi akiket megbántottam ezzel,de szerintem erősen felfujják ezt az egész Alkonyatot.Végülis csak egy film...

Viszont lehet,hogy megbántottam :(...

2010. máj. 6. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:

látni egy vámpírt: érzékileg le vagy csapolva. A vámpírok az agresszió/vadság ellentétei az életnek. Akiket látsz, hogy vámpírrá változnak,azok lehet hogy drokokat,tudamódosító szereket használnak.

Utalhat arra is, hogy hogyan akarod elveszíteni a szüzességed(NEM VICC!),és hogy kivel,hol,milyen körülmények között.

2010. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nézd meg a rémálom az elm utcában, máris jobb lesz:)
2010. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem rémálmom van erősen pislogok és felkelek.Komolyan!
2010. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
aludjak veled? :D
2010. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó:

igen köszi.mtényleg megtennéd?xD

2010. máj. 9. 15:34
 8/10 anonim ***** válasza:
hát hogyne, persze, szivesen :P
2010. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is megyek csak ne nézzük a minimaxot :D 14/F
2010. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
xD Énis megyek alszom veletek :D :P L/14
2010. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!