Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyikkel csókolóznál inkább:...

Melyikkel csókolóznál inkább: egy gyönyörű azonos neművel vagy egy nagyon csúnya és ápolatlan ellentétes neművel?

Figyelt kérdés
írjatok meg a nemeteket is:D
2008. okt. 9. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Lány vagyok és hetero. Egyikkel sem csókoloznék. Nem szeretem az ápolatlanságot, és nem szeretem a nőket! Ha ezen múlna az életem, akkor a nővel!
2008. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Jajjaj...lány vagyok, hetero. Egyikkel sem...:P vagy ahogy az első válaszadó írta, csak ha a világ sorsa múlna rajta, akkor az azonosneművel...:S
2008. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Én is lány vagyok,hetero.mivel nem szeretem az ápolatlanságot,ezért inkább a nővel.


(I kissed a girl,I liked it....)

2008. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
lány vok, én is inkább lánnyal, de azért egy jóképű pasi mindent visz :D
2008. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Szintén lány vagyok de mivel a kérdés nem úgy szólt,hogyha az életed függne tőle...igy mindkettőt kihagynám,tehát egyikkel sem.
2008. okt. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelműen az azonos neművel, már ha mindenképen kell választani./fiú/
2008. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
51%
Nő vagyok és hetero, és egyikkel se, a világ sorsa ilyenen nem múlik, ha az én életem múlna rajta, akkor se vállalnám be, ha erővel kényszerítenék rám, azt meg nem önszántamból vállalnám. Az ellentétes neműt pedig abban az egyetlen esetben vállalnám így, ha az a bizonyos, akire gondolok, és irány a zuhany közösen, de más személlyel nem.
2008. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Fiú vagyok és egyikkel sem.
2008. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
olyan nincs, hogy egyikkel sem... ezen múlik a világmindenség az összes szeretted meg mindenki sorsa, meg ha te nem választasz majd kényszerítenek, de akkor már nem választasz...:)
2008. okt. 10. 13:31
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
lány vagyok és biszex. egyértelműen a gyönyörű azonos neművel.
2008. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!