Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért néznek úgy rám csak...

Miért néznek úgy rám csak azért mert szeretem a tetoválásokat?

Figyelt kérdés

Ezt nem tudom pontosan kifejteni.

Lehet azért mert fiatal vagyok hozzá?!

15/l


2010. máj. 6. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
És ennek mi köze van a Családi kapcsolatokhoz????
2010. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy rossz helyre írtam.
2010. máj. 6. 20:58
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Engem a fiús dolgok érdekelnek. Autók, motorok, sport, sok hülyeség meg minden ami fiús :D

Persze a lányok nem érdekelnek :D

Ja és tetkót akarok majd pár év múlva. Az olyan jó dolog :)

13/L

2010. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Mármint család,barátok?Lehet ellenzik és félnek hogy majd viselni szeretnél egyet-kettőt vagy igen,azt gondolják hogy fiatal vagy és elhamarkodott döntést hozol esetleg.

Ha szeretnél,azt tanácsolom mindenképpen várj!Nem sürgős az,én is éveket hagytam pihenni egy-egy mintát hogy lássam nem hozok-e túl hamar egy rossz döntést!:)

2010. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a tetoválásokat már 13 éves korom óta. De azért persze vártam vele 18 éves koromig. Mostmár van egy pár.

23/L

2010. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Lehet azért is csúnyán néznek rád mert flegma vagy!!!

Én is akartam, de végül nem lett belőle semmi,mert rájöttem hogy olyan helyre tetetném ahol látható is és az megmarad ám öregkoromra és az nem valami jó dolog!Bár nem nagy érdekeltségű hogy mi lesz később,de hát én olyan igaz nagymama akarok lenni!

2010. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szerintem a tetoválás nem fiús dolog.

lehet hogy én is várok vele 1-2 évet vagy 3-at!

2010. máj. 6. 21:06
 8/19 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük,viszont ha tetoválást akarsz akkor várj vele jól gondold át:) Én is vártam vele pár évet és csak az az egyet csináltattam meg ami már évek óta tetszett.És tényleg gondolj arra hogy ha olyan helyre csináltatod ahol látszik avval együtt is kell élni.És nem a nagymama korra gondolok hogy hogy fog kinézni mert az nem érdekel:D
2010. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
én már nagyon sokszor átgondoltam és ara jutottam,hogy kell 1 vagy sok
2010. máj. 6. 21:09
 10/19 A kérdező kommentje:
én abban is benne lennék hogy én fizetem.
2010. máj. 6. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!