Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék mindenkifelé...

Hogyan lehetnék mindenkifelé nyitottabb?

Figyelt kérdés
Amikor valakivel megismerkedek és jóbaleszünk, akkor nagyon nyitott vagyok és nem szerény. Amikor viszont mondjuk az osztályban ülök egy fiú mellett, akkor megsem tudok szólalni, akkor félenk vagyok. Azon higyan tudnék javítani, hogy egyből mindenkifelé nyitottabb legyek?

##nyitottság
2017. febr. 7. 17:08
 1/1 anonim válasza:
Azzal nincsen baj ha félénk vagy.Szerintem mindenki visszafogottabb ha valaki egy olyan emberrel beszélget akivel még nem beszélgetett vagy akit nem ismer.Ha ő nem is akkor te próbálj meg kezdeményezni a beszélgetésnél és keressetek közös témát ez a legfontosabb és kérdezz tőle.Egy idő után mindenkivel könnyebb lesz.:)
2017. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!