Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék nyitottabb az...

Hogyan lehetnék nyitottabb az emberek felé?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, eddig egész életembe egy vajdasági kis faluban éltem és mivel közelbe nem volt sok magyar, ezért csak a falubelieket ismertem. De ott mindenkivel nagyon jóba vagyok. 2 hónapja vagyok szegeden, vártam ezt hogy sok új embert megismerhessek, de csak olyan új ismerőseim vannak akiket valaki már ismerősöm mutatott be.


Sok témába eltudok beszélgetni másokkal. Nagyon szeretek beszélgetni másokkal, úgy gondolom hogy ez vissza felé is igaz.

A gond, hogy soha nem én miattam születnek a barátságok, ismeretségek, vagyis senkihez nem megyek oda én hogy ismerkedjünk vagy ilyesmi, sőt, még ha bemutatnak egymásnak akkor sem én kezdeményezem a beszélgetést.


Ma is lett volna alkalmam, de nincs "bátorságom" ismerkedni.


2016. nov. 7. 02:06
 1/1 anonim válasza:
Semmi probléma, annyi az egész, hogy introvertált (befelé forduló) vagy. Én is ilyen vagyok, sokáig azt gondoltam, hogy egyszerűen képtelen vagyok ismerkedni, de aztán rájöttem, hogy ha nagyon összeszedem magam, akkor előbb-utóbb sikerül. 19/f
2016. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!