Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak rossz passzban vagyok,...

Csak rossz passzban vagyok, vagy teljesen begolyóztam?

Figyelt kérdés

azt hiszem állandóan görcsölök (már két éve, amióta 6osztályos gimibe kerültem): a tanulás, a barátok, vagy akár csak egy teljesen hétköznapi nap miatt. a tanulásban zavar, hogy sosem érek a végére, borzasztó nagy dömping van, kockásra ülöm a popsim és vért pisilek, hogy menjen (és megy is), de gyűlölöm az egészet. a barátaimmal kapcsolatban: félek, hogy elveszítem őket, vagy hogy nekem ők fontosabbak nekem, mint én nekik.

nem tudok örülni a virágnak, a csóknak, a zenének, semminek... szörnyű egy helyzet. mintha sosem lennék egyedül, de mégis mindig magányos vagyok... ha valamiért lelkesedni tudok, az csak ideig-óráig tart. mit tehetek? (pszichológust már kerestem, de csak a következő tanévben tud fogadni) 14/L


2010. máj. 8. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez egy ilyen időszak:D nekem is ilyen a hangulaton már fél éve..hogy félévig is csak a hajtás volt..most kicsit nyugisabb már a helyzet.Én nyolcadikas vagyok általános iskolában.Ráerőszakoltak,hogy menj el hatosztályos gimibe?:S mertha igen,akk az sz_r:S ha meg nem,akkor tudhattad volna,hogy mégiscsak gimnázium.Nehéz lesz!:S sajnállak.

DE MAJD ELMÚLIK,HIGYJ NEKEM!

2010. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
így van, nem akartam elmenni az általános iskolából. szerettem az osztályt, a tanárokat... tudom, hogy most könnyebb lesz, mert vége az évnek, de kezdődik az egész elölről... és áhh... már most félek az érettségitől, meg vizsgáktól, ami idén lesz, meg ami később lesz attól is...
2010. máj. 8. 14:39
 3/4 anonim válasza:
Hát én is hasonlóan vagyok, inkább azt mondanám hogy voltam ezzel.. én most 10es vagyok gimnáziumba, tavaly, 9.be volt egy időszak amikor úgy éreztem hogy elég és nem tudok mit tenni eléggé hajtottam a jobb jegyekért és mindent próbáltam megtenni azért h 5ös lehessek minél több tantárgyból. Általánosban amúgy mindig mindenből 5ös tanuló voltam. Egyszer eljött az a pont mikor elszakadt a cérna és azt mondtam magamnak hogy most már tényleg kell egy kis lazítás. És hát találkoztam a barátaimmal szerintem úgy egy héten 6szor és kb 2-3 órákat velük szoktam lenni. Általában úgy szokott lenni hogy haza értem 4 körül és utánna kicsit pihentem körülbelül fél órát, majd tanultam este 7-8ig utána voltam a barátaimmal. Mondjuk az megkönnyítette a helyzetet hogy falun lakok és így bármikor csak átugrok egy utcával arrébb, meg az is hogy a szüleim nem fogtak annyira szorosra a szabadidőmben. Ez ment egy-két hónapig és azt vettem észre, hogy amióta a barátaimmal vagyok javultak a jegyeim. Szerintem azért mert én is nagyon rá feszültem az iskolára és amikor a barátaimmal voltam akkor elfelejtettem ezeket a gondokat és jól éreztem magam, és felfrissült az agyam. Én azt javaslom neked, hogy próbálj meg a barátaidat és a tanulást beosztani úgy fele fele arányba az iskola mellett. Nekem segített. Remélem tudtam ezzel segíteni :)
2010. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, köszi :D

most, hogy itt a tavasz meg a nyár, tuti több kedvem lesz elmenni valamerre a csajokkal vagy ilyesmi ^^

2010. máj. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!