Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék felejteni?

Hogy tudnék felejteni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mások számára apróság. Állítólag nem nagy dolgok, mondjuk ezt azok mondják, akik el sem tudják képzelni a gondjaim... mindegy. Hogy tudnék felejteni?
2017. febr. 14. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Pl sokat iszol :D
2017. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Inni nem szeretek... akkor már inkább drogoznék...
2017. febr. 14. 22:09
 3/10 anonim válasza:
Ezek a nagy kérdések, biztos mindenki szereti. Felteszel egy kérdést, de nincs kérdés, mert azt sem írod le, hogy mi a problémád, mik azok a nagy gondok amiket el kéne felejteni...Elképzelni sok mindent tudok, a fantáziám hatalmas, de így,hogy 1 értelmetlen mondatba betömörítetted a problémát, hááát nehéz válaszolni. Hiába is várod, hogy bárki értelmes választ adjon.
2017. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindig megtalálnak a "megmondóemberek"...
2017. febr. 19. 09:04
 5/10 anonim válasza:
Nem megmondó emberek,de miért várod, hogy bárki segítsen, mikor nem írod le mi a bajod?Egy általános kérdésre amiben nincs semmi, hogyan lehet értelemesen válaszolni?Olyan mintha azt kérdeznéd van egy boltban, hogy itt lehet vásárolni?
2017. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
De tessék, itt a válasz:mondogasd hogy töröl,töröl, töröl,töröl. Azt hallottam egyes esetekben beválik. Csak kérdés mi a te elfelejteni vágyott gondod=gondjaid.
2017. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
+a gondokat nem elfelejteni kell, hanem megoldani. Kívül megoldod, belül is elmúlik.Nehéz, de biztos van akinek sikerül. Remélem elégedett vagy.
2017. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Épp ez a gondom, hogy nem tudom megoldani... ezért szeretném elfelejteni a problémám okozta kudarcokat.
2017. febr. 19. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:
sehogy. Bárhova is mész, bármit is teszel, az emlékek mindig is veled lesznek. fogadd el azokat, békélj meg velük.
2017. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Semmiképpen ne drogozz! Engem Isten segít meg ilyen helyzetekben :) és sokan másokat is. Ha szeretnél írhatsz is nekem, ha egyedül érzed magad, vagy szomorú vagy. tothpetraus@gmail.com
2017. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!