Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit utálsz legjobban a világon?

Mit utálsz legjobban a világon?

Figyelt kérdés
én az állatkínzást.
2010. máj. 9. 01:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
59%
A gazdagokat, akiknek tellik márkás ruhára, majd ha kicsit koszos lesz, kidobják a francba. -.-'
2010. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 haggyámán ***** válasza:
100%
Magamat, hogy nem tudok megváltozni.
2010. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem tudok normálisan végig menni az utcán, folyton attól rettegek, hogy mikor rabolnak ki a rézbőrűek.
2010. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
64%
Állatkínzás, kisgyerekek, terhes nők, hülye kamaszok, tanárok, tanulás, szegénység.
2010. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
71%

Az embereket. Mindenki leszar mindenkit, kikopott a legtöbb emberből mindenfajta jóindulat. Bármi baj történik, nagyítóval kell keresned, hogy ki fog neked segíteni. Mindenki csak a saját érdekeit nézi, mindent magának akar. Tökretesznek mindent, természetet, az egész bolygót gyakorlatilag. Mindig arról lehet hallani pl. híradóban, hogy ki ölt meg kit, ki hogy lop, csal...stb.

A világon mindig az ellenségeskedés, a háború dominált...Nem telik el úgy egy évszázad, hogy ne lenne valahol nagyobb háború. Miért nem lehet egyszerűen szeretni egymást?!

Nem úgy értem, hogy mindenki mindenkit, mert tudom, hogy lehetetlen, de annak kéne lennie az alaphelyzetnek, hogy legalább nem UTÁLJUK egymást.

2010. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
69%
A cigányok 90%-át (tisztelet a kivételnek), az állatkínzókat és a történelmet.
2010. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
60%

oh, a szegényeket is utálom akik csak azért utálnak mást mert gazdag.

9. voltam..

2010. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Az embereket, akik mindenáron meg akarják védeni a hülyeségeiket, hiába világítasz rá, hogy ordenáré baromságokat írkál, amit semmiféleképpen nem tud bebizonyítani.
2010. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%

Semmit, mert semmi sem utál engem


Vannak dolgok persze, amit nem találok helyesnek, de akkor most mondjam azt, hogy igazából minden ilyen helytelen divat/cselekdet/meló/szokás stb., dolog az ember műve és az 1etlen akit utálni kéne ezért az az ember ? Igen, valólyában igy lenne. De az embereket nem lehet utálni, mert én is ember vagyok és akkor magamat is utálnom kéne. Tehát sehogysem jön ki, látod ? :-) Ezért nincs bennem utálat

2010. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam hogy melyik ember által művelt dolgot utálod a legjobbat, és a valójában j-vel írandó.
2010. máj. 9. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!