Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit utálsz legjobban a világon?

Mit utálsz legjobban a világon?

Figyelt kérdés
én az állatkínzást.
2010. máj. 9. 01:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Jah, hát például az okoskodást

Ez komoly

2010. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
azt én is utálom, de nem is szoktam gyakran.
2010. máj. 9. 21:35
 23/29 anonim ***** válasza:
Utálom, mikor valaki a fütyije/cicije mérete miatt görcsöl, és ebbéli aggodalmát boldog-boldogtalanra ráönti, mintha nekünk nem lenne tökmindegy
2010. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Lord Dairox ***** válasza:
Én sok mindent, amit fel soroltatok sőt, amiről még csak nem is hallottatok, de legfőbb képen az emberi butaságot, erkölcstelenséget, saját maguk becsapását és hogy egyesek kiszínezik lilára még a sz**t is, de az utálatom csak továbbront ezen, úgy hogy én inkább megoldást keresek, mint hogy a sebeimet nyalogassam. ;) de jó ötlet volt ez a kérdés :) hozzá kellet volna írnod, hogy "ÉS mi ért?" Az én mi értem, az hogy, egy jobb jövőt akarok hátra hagyni, mint amilyen jelent kaptam.
2010. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A hasmenést...
2010. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha hülyének néznek,

akarnak valamit és "hátulról" közelítik meg a dolgokat, mintha nem is akarnák,

A HAZUGSÁGOT, de azt nagyon.

Ja meg azt ha ordítanak velem.

2010. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ha valaki kicsit is más egyből támadják és nem lehet önmaga, mert félelemben kell élnie és bántják.


Pl. múltkor jött 2 srác a parkba meditálni (nem melegek, csak nem olyan tipikus macsócsávók) szépen aranyosan leültek, semmi gond nem volt velük.

Leültek, beszélgettek majd benyomtak valami meditációs zenét, de tényleg nagyon halkan és csendben relaxáltak.


Erre elkezdett mutogatni rájuk valami p.cs, aztán mivel ők nem szóltak vissza odament és elkezdte püfölni az egyiket miután szétdobálta a cuccaikat.

Aztán mikor én ezt megelégeltem és a gyerek képébe nyomtam egy téglát még ő volt felháborodva.


Nem értem az embereket. MIért kellett ezt? Jó, én sem vagyok ilyen meditálós vagy hívő ember stb. Nem igazán érdekel az ilyesmi, de hát kit zavartak vele? Elfértünk volna bőven.


Én pl. szeretek egyedien öltözködni és ha olyan napom van neonzöld nadrágot veszek fel. Vagy felrakok egy virágcsokros kitűzőt vagy hasonló. (Mint a Colin & Justinba biztos láttátok...) Nem vagyok meleg, egyszerűen csak néha annyira úgy érzem, hogy az aznapra kell.

Emiatt sokan beszólnak vagy elkezdenek lökdösni az utcán.


Lelkileg nagyon fáraszt már, mert vagy le kell osztanom a tagot szavakkal vagy verekednem kell. Mert azt hiába csinálom, hogy nem szólok semmit akkor mégjobban rámjönnek. Hihetetlen.


Szeretnék már nyugodtan végigmenni az utcán, nyugodtan bevásárolni, nyugodtan intézni az ügyeimet. És nem úgy, hogy "akkor talán öltözz visszafogottabban vagy vegyél vissza magadból" hanem úgy, ahogy vagyok. Hogy önmagam maradhassak.

Nem rózsaszín lakkbőrcsizma van rajtam és csillámos póló, nem kellene agyf.szt kapni tőlem, mégis annyira túlzásba viszik egyesek. És még engem neveznek hajtűdobáló b.zinak, amikor egyes nagymagyarok akkora világraszóló hisztit le tudnak vágni, mert megláttak engem az utcán, hogy az hihetetlen.


Nem értem az egészet...

2010. máj. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Utolsó: mókás vagy, egyedi a stílusod :)
2010. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
49%
ágó leát!
2010. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!