Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék magamon változta...

Hogyan tudnék magamon változtatni?

Figyelt kérdés
Nem birok megnyilni,ellazulni egy társaságban sem.szertnék elmenekülni innen új életet kezdeni mert tudom hogy én nem ilyen vagyok.annyitt csalódtam már annyit bántottak hogy nem csoda hogy ilyen visszahúzódó lettem.a lelkemmel senki sem törődik mindenki azzal foglalkozik hogy hogy tanulok pedig kitünő vagyok egy szavuk se lehetne.Inkább lennék rossz tanuló de boldog.meg a csúfolások miatt lettem ilyen annyian csúfoltak hogy most nincs semmi önbizalmam még az utcára is félek kimenni mert szégyellem a külsőmet pedig tudom hogy ez nem reális és nem vagyok annyira ronda.
2008. okt. 12. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, sz*rd le őket. Biztos nem vagy olyan csúnya h okod lenne erre. Mindenhol vannak ilyenek.
2008. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hasonlokepp erzek veled,de en el is fogok menni innen remelem...:)
2008. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

fogyelj bisztos benned is van szép. és emeld ki am a legszebb benned. pl. a hajad vagy az arcod.

megkérdezhetem mit csufolnak rajtad?

2008. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is visszahúzódó és csendes voltam, de nem akartam ilyen maradni, mert nagyon nehezen tudtam ismerkedni. :( Szóval van elképzelésem mit érezhetsz.Nekem siekrült ezen változtatnom és sokkal jobban érzem magamat.Nagyon fontos hogy, ne izgulj azon hogy nem tudsz ellazulni meg megnyílni mert akkor annál nehezebb lesz, ne idegeskedj pl. azon hogy mit mondj másoknak, majd jönnek maguktól a dolgok.A csúfolásokkal meg ne foglakoz, engem is csúfoltak régen, tudom hogy fáj, de ha nem veszed figyelme őket akkor abbahagyják.Na de fel a fejjel!És fogaddal el önmagadat,felejtsd el azt hogy csúnya vagy, ne beszéld ezt a butaságot be magadnak, hisz te magad is írtad hogy nem vagy az.
2008. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!