Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Amikor ti elmentek...

Lányok! Amikor ti elmentek disco-ba, ahol sok szép lány van nem érzitek ezt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és észrevettem, hogy mikor elmegyek bulizni egy disco-ba, akkor buli elején tök jó kedvem van, felvagyok dobva, magabiztos vagyok, hogy úhh milyen jól nézek ki, szép vagyok, meg minden, és ez egészen addig tart, míg meg nem látok egy nálam szebb, csinosabb lányt, és nem vagyok lezbikus, de megnézem. Na nem is ez a lényeg, hanem, hogy olyankor mindig változtatnék magamon, ha tehetném: mondjuk kivasalt hajjal megyek, és annak a szép csajnak göndör fürtjei vannak, akkor már nem érzem olyan jól magam, elmegy az önbizalmam, és legszívesebben gyors hazarohannék, hogy csináljak magamnak valami göndör frizurát! De nem csak a hajról van szó, hanem mondjuk egy csaj egyberuhába van, én meg csak egy csőgatyóba meg egy mélyen dekoltált fölsőbe, akkor is már rosszul érzem magam, hogy miért nem egyberuhába mentem, nem érzem magam olyan csinosnak vagy nem tom..mert talán úgyérzem, hogy a kanok őt nézik meg inkább nem pedig engem... csak én vagyok ilyen hülye, vagy más csaj is érzi(érezte) már ezt? :$
2010. máj. 12. 17:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
61%

megint első vagyok... xD

nem Én k*rváztam le először ok nélkül.. valószínű nem fogok gyönyörű szép szavakkal válaszolni ha ez nem tud normálisan beszélni és csak, mert nem vagyok féltékeny máris pláza ribancnak hisz.:)

2010. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
megy a csirkebox xD adjad neki fogd meg fogd meg
2010. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
23:40.. gyere!gyere!HOPP!HOPP!! gyáva szííív, ó ne sírj gyáva szííív!HOPP!HOPP!HOPP!HOPP!! HÁÁHÁÁÁÁÁÁXXD
2010. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Szerinten meg nem én kezdtem el a veszekedést, hanem a 2. vagy 3. válaszoló, már nem is tudom.. :$ De am én nem haragszom, szerintem ha te "kedves" kommentelő meglátnál engem, akkor te lennél rám féltékeny, nem pedig fordítva! ;) Na pá:)
2010. máj. 13. 14:54
 15/33 A kérdező kommentje:
1. oldal 17:52-esnek! ;)
2010. máj. 13. 14:54
 16/33 anonim ***** válasza:
68%

17:52 es vagyok..


ha szép lennél akkor nem kéne féltékenynek lenned a többi szép lányra :D szóval erről ennyit...;)

nem hiszem h féltékeny lennék rád mint már említettem nem szokásom, mert én legalább beismerem ha valaki szebb nálam és nem féltékenykedek..:)

2010. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
oké..aláírom.. de akkor is szép vagyok:D mindenki ezt mondja;) olyanok is akikkel nem vagyok valami jóba:) ráadásul modellkedem is, erről ennyit;) egy kérdés: meddig ér a hajad? és milyen színű? (csak úgy mellesleg)
2010. máj. 13. 15:13
 18/33 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkivel megesik néha, hogy irigykedik másra. Bár én diszkósokra sosem vagyok az, az nem az én világomXD

Én elégedett vagyok magammal teljes mértékig, de amikor meglátok egy hatalmas szempárt, sírni tudnék, ha a saját kicsi barna szememre gondolok.

2010. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne járjál DISCO-ba basszus, ha ennyire idegesít !

A mai fiatalok nem ismernek más szórakozást a Discón kívül ?

17 évesen nem sok értelme van Discoba járni...kábé annyi mint a kocsmázásnak...vagyis semmi !!!

2010. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

mell aljáig kicsivel és sötétbarna...

neked milyen a hajad és meddig ér?

2010. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!