Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy akaratomon...

Miért van az, hogy akaratomon kívül is leszólok másokat?

Figyelt kérdés
szia. gondolom veled is volt már ugy, hogy jött veled szemben valaki az utcán, és miután elmentetek egymás mellett tökre leírtad magadban. hogy például milyen a haja, a ruhája..vagy h mekkora egy rib@nc vagy nagyképű vagy ilyesmi. vagy mondok másik példát. ha pl.: fent vagy iwiwen vagy myvipen..vagy bármelyik hasonló oldalon és megnézed a képét valakinek akkor alapból leírod magadban..nem? lehet h nem feltétlenül negatív irányban..de azért többségben igen nem? vagy csak én vagyok ilyen beteges? köszi a válaszokat.
2010. máj. 12. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki így van ezzel. Csak tartsd meg magadban és kész.
2010. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem is ezvan...de én nemtudom magamba tartani... én barom:D
2010. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én se tudom sajnos.:D mindig baj van belőle
2010. máj. 12. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem törődöm egyáltalán a szembejövőkkel, még az ismerőseimmel se nagyon... :D Nem könyvelem el őket sehogy. Ez jobb?
2010. máj. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemtudom:) lehet.:D így nem keveredhetsz bajba:D
2010. máj. 13. 10:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a cigányokkal vagyok így! Ezért lógok Skinheadekkel és így sose lehet bajom! :D Amikor egyedül vagyok akkor pedig a kapucnit belehúzom a fejembe, hogy senki ne ismerhessen fel. És az emberekre rá se nézek nehogy még elszóljam magam!

De amúgy ez is hülyeség, ha egy kicsit is megerőltetnéd magad, hogy kussolj, akkor betudod fogni a szád! Van egy ilyen betegség, most hirtelen nem tudom mi a neve a lényeg, hogy amit gondol azt kimondja, és ők is képesek arra, hogy magukba tartsák, de mikor haza érnek vagy egy olyan helyre ahol kiengedhetik a gőzt be se áll a szájuk és csak mondják, azt amit elhallgattak. Szóval ha egy betegnek sikerül, szerintem neked is fog!

2010. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!