Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változzak meg? (bővebbe...

Hogyan változzak meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

túl rendes vagyok, és úgy veszem észre ez nem olyan izgalmas a lányoknak...


azt tanácsolták hogy változtassak magamon, de hogyan? egy ilyen változtatás az egész személyiségre hatással lehet, de nagyon változni akarok mostmár!!!


előző kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__85381..


2010. máj. 13. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 A kérdező kommentje:

kifejezetten az a típus aki egy legyet sem tudna agyoncsapni csak úgy...

amúgy nem vagyok nyálas!

2010. máj. 13. 08:00
 2/68 anonim ***** válasza:
Jaj, ne csináld már! Dehogy változz meg. Az is lehet, hogy lassan védett fajjá válsz (bocs a fogalmazásért). És bizony, a rendes lányok száma is csökken. De akkora kincs lennél majd a jövőbeli barátnődnek, aki mindig is rád várt. Nem élek álomvilágban, igenis vannak még olyan lányok, akik az ilyen fiúkra vágynak. Manapság már nem lehet ilyet kérdezni, mert mindenkinek minél hamarabb kell egy csaj/pasi, csak mert a körülötte lévőknek van, de azért felteszem a kérdést. Megéri megölni a személyed, a jellemed azért, hogy bukjanak rád a csajok? Biztosan bírnád a helyzeted, de nem hiszem, hogy jól éreznéd magad a szerepedben. Mennyi idős vagy, hogy így eldötötted, hogy muszáj változtatni?
2010. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok.


Nem rosszfiúvá akarok válni, hanem egy teljesen átlagos sráccá, aki pont annyira rendes amennyire a mai világban szükség van.


Az meg, hogy van olyan lány, aki ilyen emberre vár számomra hihetetlen, mert nagyon sokat vagyok emberek között, és még nem tapasztaltam, hogy bárki is ezt igényelné.


Igazából csak azt szeretném, hogy én is úgy legyek rendes, mint mások: hogy csak álarc legyen, amit hordok az emberek előtt. De nem én sajnos belül is az vagyok, van lelkiismeretem, meg még egy jópár kellemetlen dolog.

2010. máj. 13. 08:51
 4/68 anonim ***** válasza:

Látod? Már ahogy jellemezted magad, abból látszott, hogy neked van lelkiismereted, tudsz őszinte lenni (és kevés az ilyen ember). A legrosszabb dolog a világon, ha nem lehetsz önmagad. Hidd el, tényleg vannak még olyan lányok, akik megérdemelnék a társaságod. (Azok a lányok is sokszor úgy vélekednek, mint te, akik normális fiúkra vágynak.) Talán csak rossz helyen keresgélsz. Most nem azt mondom, hogy menj lakni másik országba.

Én csak annyit tanácsolnék neked, hogy ne add fel, és ne add el magad olyan lányoknak, akik nem érdemelnek meg,mert tényleg nagy kincs vagy ebben a világban, és már én is kezdek reménykedni, hogy nem csak a filmekben létezel... :D

2010. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy interneten mindenki ilyen fiút szeretne, de személyesen senki.

Egy kicsit ellentmondásos :(


Mindegy, nem muszáj hogy mindenkinek legyen barátnője...

2010. máj. 13. 09:07
 6/68 anonim ***** válasza:
Jaj, ne csináld ezt, kérlek. Megértem, ha vágysz egy barátnőre. És tényelg, interneten mindenki más, de én komolyan gondoltam, amit mondtam. Magamon kívül ismerek még olyanokat, akik nem a kemény csávókra buknak. Persze nincs belőlük valami sok, na de nekünk sem könnyű, akik meg normális fiúkra vágyunk...Bocs a kivételért, fiúk, de tényleg kevés van az ilyenekből.
2010. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
Én pont ezt untam meg, és végső elkeseredésemben elkezdtem mindenféle sorozatot nézni, és leragadtam Dr.House-nél és olyanná váltam mint ő, hát néha jobb lenne visszaváltozni.
2010. máj. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

Légyszíves ne csináljunk viccet a kérdésből!

különben is, egy ember nem tud csak úgy egy másik emberré változni...

2010. máj. 13. 09:50
 9/68 anonim ***** válasza:

Természetesen ez nem vicc.

Ja, hogy a kérdésre nem válaszoltam, hát akkor...

Először is hazudj a csajoknak össze-vissza, hogy te milyen kemény helyzeteket éltél meg. Legyél velük is kemény, és mutasd meg nekik, hogyan kell téged szeretni. Legyél egoista. Ha talán megsértenéd őket, vágd be, hogy " Ne izélj már, cica! Tudod, hogy szeretlek. "

Tessék, itt a recept. Remélem, örülsz...

2010. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:

09:37 vagyok

Hogy mered feltételezni, hogy ez egy vicc? Ezt teljesen komolyan írtam, de legalább ezzel bebizonyítottam, hogy nem is vagy olyan jó mint hiszed.

2010. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!