Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változzak meg? (bővebbe...

Hogyan változzak meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

túl rendes vagyok, és úgy veszem észre ez nem olyan izgalmas a lányoknak...


azt tanácsolták hogy változtassak magamon, de hogyan? egy ilyen változtatás az egész személyiségre hatással lehet, de nagyon változni akarok mostmár!!!


előző kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__85381..


2010. máj. 13. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim válasza:

Egy komplett személyiséget lehetetlen megváltoztatni, mert mindaz, amit írtál személyiségjegyeknek nevezzük, és ezek a személyiségjegyek többnyire végigkísérik életünket (kivéve ha menet közben egy súlyos pszichés zavar közbe nem jön).

Az általad belinkelt kérdésre is meg van a válaszom, de azt inkább nem írnám be, mert nem biztos, hogy mindenkinek tetszene.

Próbáld meg magad elfogadni úgy ahogy vagy, még ha nem is találsz senkit elég nagy ajándék, hogy ilyennek születtél. Ne akarj ettől megszabadulni!

2010. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim válasza:

13:58: olyan akarok lenni, mint egy átlagember, abból a szempontból, hogyha véletlenül csinálok valami rosszat (direkt nem szoktam), akkor ne azon rágódjak utána órákig és emiatt legyen nagyon pocsék hangulatom, egyszóval lelkiismeret furdalásom, hanem könnyebben túl tudjam magam tenni rajta.

A rendességgel kapcsolatban annyit, hogy túlzottan erkölcsös vagyok a (mai) világhoz képest, mintha álomvilágban élnék.


Az meg csak hab lenne a tortán, hogy nem csak könnyebben tudnám élni az életem, hanem a társasági életem is sokkal jobban alakulna.


Ennél részletesebben per pillanat nem tudom elmagyarázni.

2010. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:

Most meg mi történt?

100%-os bekavart

2010. máj. 13. 14:06
 24/68 A kérdező kommentje:
előző válaszoló: ezek szerint neked is hasonló problémád van? próbáltál már változtatni rajta? ha igen milyen módszerrel?
2010. máj. 13. 14:08
 25/68 anonim válasza:
Hosszú történet, inkább megírom e-mailben, ha szabad!
2010. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
persze, hogy szabad. hálás lennék érte! :)
2010. máj. 13. 14:13
 27/68 haggyámán ***** válasza:

Hát igen, a lányok inkább a "rosszfiúkra" buknak, akármennyire is tagadják. És pontosan azért, mert mellette sose unatkozna. De miből gondolja, hogy egy nyugodtabb, rendesebb fiúval ne tudná ugyanazokat csinálni? Én is "túl" rendes vagyok. Nekem se volt még tartósabb kapcsolatom. De amelyik osztálytársam iszik, cigizik, néha egy kis anyag is, neki minden héten más barátnője van. Nem mintha irigykednék rá, olyan lányokkal nem akarnék összejönni.

De majd olyan 30 fele a lányok is a rendesebb fiúkat fogják keresni, családalapítás, biztos háttér stb..

Csak az a gond, hogy én nem csak AKKOR szeretnék egy lánnyal lenni, én ADDIG és utána is még egy lánnyal szeretnék lenni.

2010. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:

látom nem vagyok egyedül.

csak egy probléma van azzal, amit leírtál. 30 éves korom körül a lányok már a rendesebb pasikat fogják keresni, de miből gondolják azt, hogy engem érdekelni fognak azok a lányok, akik előtte mindenféle srácot összeszedtek gondolkodás nélkül.

erre gondoltam amikor azt írtam, hogy lehet barátnő nélkül is élni.

2010. máj. 13. 15:23
 29/68 A kérdező kommentje:
*nem kellemes, de lehet!
2010. máj. 13. 15:24
 30/68 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de ha te megelégednél ennyivel, nem tetted volna ki a kérdést.
2010. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!