Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, ha nincs olyan,...

Mit tehetnék, ha nincs olyan, amiért éljek, meg akarok halni?

Figyelt kérdés

Megölni persze nem merem magamat..


Egyébként dédim nemrég halt meg, sírok-sírok naponta, szerdán iskolába egyáltalán nem akarok menni..főleg nem gyász idején.

Egyszerűen nem akarok élni, semmi kedvem az élethez.. Mit tehetnék? Legfőképp iskolába nem akarok menni, sosem ért meg senki, barátaim csak voltak, mert elvették tőlem őket is.. Nagyon rosszul érzem magam, volt hogy a semmiért sírtam, vagyis mert élni nem akarok. Csak anyukám és a nagyim van nekem, leginkább értük élek, de ha iskolába kell menni tőlük is elszakadok és nagyon rossz :( tudom, dedósnak tűnök, de nekem elegem van az életből..


Iskolából pedig nem hiányozhatok mindig, így is sokat betegeskedem. De szeretnék mindig a szeretteimmel maradni, főleg most. De az iskola tönkretesz mindent :(

Elég keszekuszán írok, mert már a négy kerekem sincs ki.. Interneten keresztül pszichológust próbálok keresni.. de én akkor sem akarok élni, még ha van is 2 ember akikért érdemes lenne.. :(



2017. ápr. 17. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Már a kérdést rosszul tettem fel, mert 2 emberért mégis csak élnem kéne..

bocsássatok meg nekem.. de nagyon rosszul érzem magamat :(

2017. ápr. 17. 21:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem így név nélkül is hiányoznál... Részvétem a dédi miatt! Amúgy miért nincsenek barátaid?
2017. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező,most nagyon magamra ismertem a leírásodban.Barátaim szintén nincsenek,na meg az életet is eléggé gyűlölöm.A suliról meg ne is beszéljünk.Persze vége lesz annak is,nem kell életed végéig iskolába járnod,DE még ott lesz a munka is,ami még sokkal rosszabb...Én se akarok élni,öngyilkosságot is próbáltam és még sikerülni fog,érzem.Ha nem találsz valami értelmet az életednek,akkor írj nekem privátot és öngyilkosok lehetünk együtt.Könnyebb akkor,ha van aki melletted van és erőt ad a halálhoz.És gondolj bele,ha meghalsz,akkor Neked úgyis mindegy lesz,hogy kinek hiányzol,mert nem fogsz róla tudni.Megszűnik minden és nem fogod látni a szeretteidet olyan állapotban.Gondold át,és írj nekem nyugodtan,örülnék ha benne lennél.
2017. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írni fogok kedves utolsó.
2017. ápr. 18. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!