Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok boldog?

Miért nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mivan velem. Úgy érzem már egy ideje h nem vagyok boldog. Persze vannak olyan pillanataim amikor fetrengek a nevetestol mert jól érzem magam. De este amikor vissza gondolok nem érzem azt h "Huh nagyon jo napom volt". Próbálom azt mondani h de ez jo nap volt de nem őszintén mondom szívből. Nem érzem úgy hogy boldog lennek... mint regen.. egy hete kb csak úgy sirtam mert már elegem volt mindenbol. Minden emberből aki valaha bántott... gondoltam depresszióra de nem hinnem

2017. máj. 4. 20:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 14 éves lány vagyok
2017. máj. 4. 20:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdesz rájönni, hogy mit is keresel a földön, mire is van szükséged, mi az ami boldoggá tesz. A válasz egyszerű. Ismerdmeg önmagad még jobban. Tudod ki akarsz lenni ? Tudod mi az amivel mindennap egy picivel jobb ember lehetsz ? Amivel egy picit jobbá teheted akárki más napját ? Ez az időszak az utad indulásáról fog szóllni, keresd meg miben vagy jó, mi tesz téged boldoggá, mi az álmod, mi az amiért megszenvedsz de kifizetődik számodra és ezt az emberi értékeidre és érzéseidre értem. Kezd értékellni az életet attól ahogy felkelsz és lefekszel, az alvással együtt. Adj hállát annak, hogy még egy ilyen nagyszerű ember nincs a világon mint te, mert egyedinek születtél. Rajtad áll, hogy megkeresed magadban a jót és fejleszted napról napra életed végéig,vagy hagyod ,hogy a rossz szokás el uralkodjon rajtad.. Kezdj el olvasni, Számos csodás könyv létezik az önfejlesztésről ami csodás térkép az emberi elméhez. (Tudatalattid csodálatos hatalma-Dr. Joseph Murphy) ezen felül számtalan magyar motivállót találhatsz az interneten, ajánlom Szabó Pétert aki hatalmas életerőt tud beléd önteni.

Kezdj el éllni, nézz szembe a hibáiddal, tanulj belőlük mert utat mutatnak, hogy abba az irányba ne menj.. Ha eleget fogsz hibázni előbb utóbb kitisztázódik előtted az út. Ha elég kitartó vagy elfogsz jutni oda ahová szeretnél. Inkább mindíg menj lasabban mint, hogy egyszerre akarj eljurni mindenhova ! Reméllem segített, ha úgyérzed van mélyebb pont is amit ide nem írtál ki de válltoztatni szerenél rajtad, nyugodtan írj üzenetet :) Álj talpra és légy egy leány majd válj nővé az hibák és kudracok csiszolása során !

2017. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen Koszonom ❤
2017. máj. 5. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!