Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék önkontrollt...

Hogyan tudnék önkontrollt tanulni? És önbizalmat?

Figyelt kérdés

Szoval az önkontroll azért lenne szerecsés mert suliban pl valaki megüt csak ugy hülyeségből és vissza akarok ütni de ha én bedurvulok annak nem lesz jó vége szoval nem ütök vissza.Vagyis megpróbálok.Csak ez mindig nagyon nehezen megy.Ilyenjor egyépként általában ökölbe szorítom a kezem és a körmöm a tenyerembe mélyesztem és igy nagyjaból megnyugszok.

Az önbizalom pedig

Kosarazok kb 7 éve és meccsen soha nem tudok rendesen kibontakozni és akik 2-3 éve csinálják azok kb jobbak nálam.Na arra akarok kilyukadni hogy elég jol kosarazok csak ugy gondolom hogy nem tudom megcsinálni és nem is csinálom.Lehet hogy ebben van valami félelem nemtudom.

Hogy tudnék ezeken segíteni?



2017. máj. 4. 21:12
 1/1 trutyipontputyi válasza:
Menj el agykontroll tanfolyamra
2017. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!