Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi kell az embereknek, hogy...

Mi kell az embereknek, hogy akkor is barátok maradjanak ha már nem találkozunk naponta?

Figyelt kérdés

Sok emberrel nagyon jóban voltam amig valami közös dolog összekötött bennünket, azonban ahogy abbamaradt már nem is keresnek többet. Mindig segítettem rajtuk ahogy csak tudtam, kerestem is őket, de valahogy ők sosem viszonozták. Természetesen az elején úgy voltam, hogy csak szemetek és csupán kihasználtak, de mostmár nem hiszem, hogy mindenki ilyen lenne. Valami nagyon nem lehet rendben velem és ez kezd aggasztani. 27 éves vagyok, barátnőm nincs ezért hiányzik a baráti társaság...egyébként nem érdekelne, hogy ki keres és ki nem.


Amúgy fiú vagyok.


2017. máj. 11. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes, a barátok 90 százaléka csak egy adott életszakaszban van mellettünk, aztán elsodródunk egymástól. Kevés olyan barátság van, ami megmarad az élet folyamatos változásai mellett. Nekem összesen két olyan barátnőm van, akikkel gyerekkorom óta barátkozunk, és ezen nem változtatott sem a gyerekkor, sem a suli vége, se munka, se házasság. A többi barátom mindig adott életszakaszhoz, sulihoz, munkahelyhez, hobbihoz stb. kapcsolódott.

Ha a régebbi barátaid már nem nagyon akarnak kötélnek állni, keress újakat!

2017. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ez teljesen normális dolog. Nagyon jól látod, minden emberi kapcsolatnak az alapja egy közös érdeklődés vagy közös érdek. Vannak akik azért vannak mellettünk egy darabig, mert hasonló viselkedésmintával rendelkeznek mint mi és ezért keresik a társaságunkat, hogy megerősödjön az identitásuk, hogy normálisnak érezhessék magukat. Nincs ezzel semmi baj. Viszont van pár kivétel, pl. van egy barátom németországban, vele évente egyszer ha találkozok, olyankor nagyon jól elvagyunk együtt, de máskor nem sűrűn keressük egymást sem telefonon, sem e-mailben, sehol. Mindkettőnk a saját életét éli, saját útját járja, amelyek néha kersztezik egymást, olyankor osztozunk az élményekben, eszméket cserélünk, és amikor eljön az ideje, összepakolunk és megyünk tovább a saját utunkon, nincs ezzel semmi baj, tök jó hogy ez így van...
2017. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!