Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mi járhat egy csak...

Vajon mi járhat egy csak fejében ha az iskolatárstól próbálja megtudni a mobilszámomat amikor naponta találkozunk? Miért nem jön oda hozzám? Fél? De ha fél akkor meg a mobilszámmal se megy semmire.

Figyelt kérdés

Van egy csak aki állítólag a jóistennél is járt márt hátha valaki meg tudja adni neki a mobilszámomat. Senki se adta meg, mert senki se tudja aki meg mégis annak meg a lelkére kötöttem hogy senkinek se adják meg.


Mindezt úgy hogy naponta találkozunk. Miért nem jön oa és kéri el?


Mert fél tőlem? De ha fél (bár mégis miért? Mi vagyok én, valami sorozatgyilkos?) akkor meg mire megy a mobilszámommal? Ha fél odajönni felhívni nem fog félni? Hiszen mit akarhat a mobilban? Nyilván azt amit élőben is akarna.


Ki érti ezt?


2015. ápr. 5. 19:19
 1/2 A kérdező kommentje:
csak = csaj
2015. ápr. 5. 19:19
 2/2 anonim válasza:
a csajok általában félénkebbek, lehet úgy gondolja, ha smsznétek könyebben menne a beszélgetés...:) bátorság kell neki...menj te oda hozzá szólítsd le mosolyogj és légy kedves...ja és türelmes a félénk csajokkal :)
2015. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!