Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jelent-e valamit, ha egy...

Jelent-e valamit, ha egy nő/lány, amikor találkozunk/beszélgetünk, (egy irodában dolgozik, ahol kb. naponta megfordulok) szinte minden alkalommal nyújtózkodik egyet, kidomborítva a melleit?

Figyelt kérdés

Szóval van egy iroda, ahova gyakran be kell mennem. Ott vannak hölgyek, köztük a szóban forgó lány. Jóban vagyunk, de csak beszélgetős szinten. Szép lány, csinos, jó alakú, kedves, meg minden. A feleségem dologozik ott, szóval elvileg nem akarhat becserkészni, én sem akarom őt. Azt vettem észre, hogy szinte kivétel nélkül, minden alkalommal, amikor ott vagyok, egyszercsak nyújtózkodik egyet, széttárva a karjait, megfeszítve a felső testét, és mintegy kidomborítva a melleit. Amúgy is szép alakú lány, így ez elég izgató látvány. Mivel, egyrészt nem vagyok egy állat, hogy gúvadjak rá, másrészt nős vagyok és nem akanék tőle semmit, igyekszem ilyenkor elfordítani a tekintetemet. Van, hogy ez olyankor van, amikor konkrétan beszélgetünk, van, hogy nem, de azért a látóteremben van. Nem tudom, hogy ez ilyenkor tudatos-e egy nőnél, vagy csak konkrétan nála, valami praktika-e, vagy csak spontán ártatlan dolog-e? Fogalma sincs róla, milyen látvány ez, és mit okoz ez egy férfiban (vagy csak bennem...?)? Észre lehet-e venni - észre veszi-e, hogy zavarba hoz és el kell fordítanom a tekintetemet?

Szerintetek?



2013. júl. 26. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak véletlen. Egész nap nyújtózkodik, biztos fáj a háta.
2013. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak meg akarod dugni.

Ő meg az ülő munka közben biztosan szokott nyújtózkodni.

Jössz a szöveggel, hogy nem akarsz tőle semmit, mert nős vagy de milyen jó látvány.

Ismerd már be magad előtt, hogy TETSZIK és rojtosra, meg rommá aláznád ha lehetne. És EZÉRT képzelsz bele többet.

2013. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény, köszi. És az elsőt is, persze.
2013. júl. 26. 14:07
 4/5 anonim válasza:

Lehetséges, hogy tudatos, de az is, hogy csak szokása a lánynak.

Egyébként bírom a stílusod, ahogy leírtad a sztorit! :)

L

2013. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 26. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!