Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exem naponta keres es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem naponta keres es ha talalkozunk mindig megölel es ad a fejemre egy csokot az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Amiota szakitottunk volt egy baratnöje, nem tudom, hogy együtt vannak e meg, mert nem merem megkerdezni, de többször keres, mint amikor együtt voltunk. Közeledni viszont nem közeledik.Olyan erzes mintha valamiert vigyazni akarna ram, maskepp nem tudom megfogalmazni ahogy viselkedik. Es erzem, hogy szomoru, de amikor talakozunk megkerdezi, hogy hogy vagyok, magahoz ölel utana meg elrohan, mert dolga van. Ki erti ezt?
2014. aug. 23. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a dolog. Szimpla talonban tartás, hogy legyen hová nyúlni, ha a többi nőcivel problémák vannak, és mig az új stabil nőci nincs meg.

Ennyit jelent ez a műsor.

2014. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak 1 kérdésem van!


Te még vele szeretnél lenni ezek szerint? Mert ha nem akkor nem kéne ezeket megengedned.

2014. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos magam sem tudom,hogy mit szeretnek.Ha meglatom,vagy meghallom a hangjat leblokkol az agyam.Szo szerint.Annyira szeretnem tudni a valos szandekat es erzelmet felem...attol függöen tudnek dönteni.
2014. aug. 23. 19:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Elsö:ferfi vagy nö vagy?azert kerdezem,mert ha ferfi vagy akkor igy szoktad csinalni.Szoval jatszol az exed erzeseivel?
2014. aug. 23. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok kérdező. Én nem szoktam más emberek lelkével játszani, és az egyedülléttől sem félek.Csak ismertem ilyen pasit, történetesen az exem volt az aki ilyet játszott, mint amit veled csinál a mostani pasid.
2014. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem rosszbol kerdeztem,csak nem mindegy,hogy milyen szemszögböl nezzük a valaszod.
2014. aug. 23. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
A javadat akarnám.Ne ess abba a hibába amibe én, mert mire mindent kideritesz addig elég sok viszontagságon kell majd keresztül menned. Szemben azzal, hogy ha az életedben egy normális tag megjelenne és rá fókuszálnál ...
2014. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!