Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már úgy, hogy úgy...

Voltatok már úgy, hogy úgy éreztétek, a külsőtök akadályoz valamiben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt kapcsolatra,új munkára,új közösséggel való ismerkedésre miegymás....Elsősorban olyanok válaszát várom,akik csúnyácskának gondolják magukat,de szépek is írhattok:P
2010. máj. 16. 16:39
1 2
 1/15 haggyámán ***** válasza:
Igen.
2010. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát,nem eresztetted bő lére.Írnál esetleg valami konkrétumot?:P
2010. máj. 16. 17:24
 3/15 anonim ***** válasza:

Az emberek általában külső alapján ítélnek, és ezt a dolgot nem felejtik el.Persze ha jobban megismerik az embert akkor talán megváltozik a véleményük...

De akkor is ott van az az ellenszenv amit ez első pillanatban érzett a másik ember iránt...

2010. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha 3 méteres lennék, létra nélkül szedhetném a meggyet.


Jaa... meg volt olyan is, hogy gatyát akartam venni, de szűk volt, így nem vettem meg.

2010. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igen,mondjuk a hangom lehetne férfiasabb.
2010. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó,úgy érzed,hogy emiatt hátrányban vagy a csajoknál?Vagy miért gondolod,hogy akadályoz?
2010. máj. 18. 11:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Én sokszor érzem magam "nem szépnek". Sokszor úgy érzem bizonyos társaságokban, hogy mivel nem vagyok egy klasszikus szépség, pusztán a külsőm miatt nem is vesznek komolyan és nem kíváncsiak a társaságomra. Néha viszont kifejezetten jól érzem magam a bőrömben és férfitársaságban néha kifejezetten kitűntetettnek érzem magam. Szóval egyfajta kettősséget érzek, ezt pedig mindenféle környezetben. Iskolában, munkahelyen, ismerősök körében.
2010. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Nálam is hasonló a helyzet. Néha nagyon 'kevésnek' érzem magam. Nem csak hogy csúnyábbnak, de butábbnak, szerencsétlenebbnek is. Pedig nincs rá okom. A visszajelzésekből sem az derül ki, hogy ilyesmitől tartanom kellene. Mindig is probléma volt az önbizalmammal. De igyekszem rajta változtatni. :)

20L

2010. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mikor végeztem a sulival, beadtam a jelentkezésemet egy munkahelyre. A főnök egy magas jóképű férfi volt, és ő interjúztatott. Nem voltam kihivó, fekete nadrágot, és egy nem kivágott fekete felsőt vettem fel. Rögtön éreztem hogy tetszem neki(csinos lánynak mondanak). Sikerült felvételt nyernem a munkahelyre, és nagyon boldog voltam.

A munkatársaim közt sok nő volt, és mind nagyon irigyek. Nem segitettek beilleszkedni, és nem segitették a betanulásomat, szóval nem segitettek nekem semmiben. És én voltam a buta szőke, akit csak azért vettek fel ide, mert "csinoska". Nem vagyok buta, két nyelvvizsgám is van, és több szakmám. Sokuknak közülük meg messze nem is volt annyi! De őket ez nem érdekelte, mert olyan jó volt rám mondani, hogy csak egy buta csinibaba vagyok, akit csak AZÉRT vettek fel... Könyörgöm! Hogy csináljak meg mindent jól, ha előtte senki sem mutatta meg??? Szóval nem mindig előny a szépség... Nővérem egyszer azért nem kapott meg egy angliai babysitter állást, mert szebb volt mint a feleség...

2010. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

például egy házibulin létfontosságú egy lánynak, hogy hogy nézel ki. általában így működik:

a jó nők: minden pasi egyből ugrik rájuk, és nem, nem haverkodnak. nem előnyös. egyfolytában rajtad lógnak, és versenyeznek. főleg ha részegek.

átlagos lányok: nekik itt szerencséjük van, mert nem keltik fel a férfiak érdeklődését, így tök jól lehet haverkodni, de akár pasizni is, ha megtetszik valaki.

ronda, vagy kövér lányok: na, őket szokták szépen megalázni, beszólogatni, bámulni, kibeszélni, röhögni rajta, szivatni.

igen gonoszak az emberek.

2010. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!