Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam öregnek...

Miért érzem magam öregnek 16,5 évesen?

Figyelt kérdés
Már most úgy érzem hogy felnőtt leszek lassam másfélév és már nem leszek gyerek ? Más is van így ezzel , szerintetek már öregnek számítok??

2017. máj. 29. 16:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem kezdesz felnőni. Attól még nem leszel felnőtt, hogy betöltöd a 18-at.

És mi a baj a "felnőttséggel"? Ugyanúgy éled az életed, több lesz a felelősség, de a lehetőséged és szabadságod is sokkal több lesz, mint gyerekként.

Öreg meg majd 50 után leszel :) Bár egy 70 éveshez képest az is fiatal még :D

2017. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, mit érzel, nekem 18-19 évesen volt egy ilyen tudatosulás, hogy basszus, nem leszünk örökké fiatalok :) Onnantól kezdve minden napot sokkal jobban becsülök és kihasználom az adott életkor minden előnyét, amit mondjuk később már nem lesz módom, mikor már nem leszek szexi hamvas, vagy mondjuk mert férjem/gyerekeim lesznek :D (pl bulizás, bizonyos extrém sportok, stb). Ennél többet te sem tehetsz, minden lehetőséget ki kell használni, amíg adottak :D Amúgy 18 után iszonyatosan felgyorsul az idő...és állítólag minél idősebb vagy, annál gyorsabbnak érzed.

21L

2017. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ! 65 évesen sem érzem magam öregnek ! Akkor gondolkodok el rajta, amikor hallom riportokban , hogy " 60 éves idős x. y. "
2017. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen olyan öreg vagyok, hogy a mozgólépcsőn is fulladok. Sokan vagyunk ezzel így, kedves barátom. Levihetnék a nyugdíjkorhatárt 19 évre.
2017. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Hát mit is lehet tenni egy ilyen elaggott, élemedett korú kérdezővel?
2017. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Szörnyű, olvastam a valaszokat es megszarabbul lettem :(

Szoval ha 18 éves leszek akkor még gyorsabban fog telni az idő?

Azért irtam ki a kérdést mert most jött meg a kedvem az igazi bulizáshoz. Eddig csak ritkábban buliztam most meg elakarok kezdeni komolyabban van is ra lehetosegem . csak felek hogy mar elkestem ezzel is , meg azzal is hogy meg nőm sem volt :/

Aki írt privibe az megmondana hogy hova valosi ? Az ismeroseimet szerrtnem elkerulni.

Bárcsak ujra 14-15 lennek . :(

2017. máj. 29. 18:57
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

:D (bocs)


Hogy én 45 évesen szeretnék újra 15 lenni, az valahol még érthető is, de te... :D

2017. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ez zavar, hogy gyorsan fog telni az idő? Nem akarlak ijesztgetni, de ez semmi ahhoz képest, ha gyereked lesz. Onnan már repülni fog.
2017. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Akkor inkább öngyilkos leszek még fiatalon , csak ne legyek öreg. Köszi a válaszokat.
2017. máj. 29. 22:41
 20/28 anonim ***** válasza:
Jézusom, beszélj a szüleiddel és keressetek fel egy szakembert, nem normális dolog, hogy nem tudod elfogadni az idő múlását. Nyilván ez olyasmi, aminek senki sem örül, de senki sem tehet ellene. Gondolj arra, hogy nem vagy egyedül, ezen mindenki átesik :) Amúgy nagyon fiatal vagy, miről maradtál volna le? :D Még nagykorú sem vagy, előtted az egész élet.
2017. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!