Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam öregnek...

Miért érzem magam öregnek 16,5 évesen?

Figyelt kérdés
Már most úgy érzem hogy felnőtt leszek lassam másfélév és már nem leszek gyerek ? Más is van így ezzel , szerintetek már öregnek számítok??

2017. máj. 29. 16:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz vagy beszélj eről szüleidel,mert te még fiatal vagy majd ha 40+ leszel akkor őregebbnek mondhatod magad addig fiatal vagy és semmiről nem késel le .
2017. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

szerintem te depis vagy..


18 évesen még nem leszel felnőtt, majd csak akkor, ha már magadat tartod el

Ahogy elnézem, te még nagyon gyerek vagy..

24l

2017. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mért gondolja mindenki azt, hogy a fiatal kor mindig szuper, és minél öregebb az ember, annál nagyobb szívás az élet? Ez marhára nem így van. nekem a tizenéves korom szar volt, aztán jött egy pár jobb év, aztán megint egy hullámvölgy. Most pedig 31 vagyok, és még soha ennyire nem éveztem az életet.
2017. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Igazából le*arom ha öregedek , tisztában vagyok az idő múlásával.

Én csak attól félek hogy lemaradok a bulizásról , más már 14 évesen clubbokba jár én meg még csak most akarnám elkezdeni.. De szerintem már öreg vagyok hozzá

2017. máj. 30. 16:04
 25/28 anonim ***** válasza:

Mihez lennél öreg? Ilyen fiatalokat jobb helyekre be se engednek. Tinidiszkó való még neked.

18-19 év körül kezdődik az igazi bulizós élet és a csajok tömkelege. Én érettségi után 30 éves koromig szinte minden pénteket, szombatot szórakozóhelyen töltöttem. 45 évesen már nem járok, de a közelben vannak nagyon jó retro diszkók is, úgyhogy még 50 évesen is bulizhatsz eleget. Semmiről nem késtél le.

2017. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Remélem ,így lesz . És 18 évesen is fogok tudni felszedni 15-16 éves tini lányokat?
2017. máj. 30. 16:49
 27/28 anonim ***** válasza:

Még 30 évesen is... Nem a korodon fog múlni. Ahogy a világ és az élet felgyorsul, pár év múlva a társadalom is természetesnek veszi majd az ilyen párkapcsolatokat, még egy kicsit lejjebb viszik a beleegyezési korhatárt is 14-ről, és akkor más világ lesz.

Alkalmi partnerként ma is fel tudsz szedni kvázi bármilyen korú gyereket, akit elég sokáig elengednek az éjszakába a modern szemléletű szülők.

2017. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
20-22 évesen is szedhetsz fel ilyen fiatal lánykákat. De azt azért megsúgom, hogy a csajozáshoz nem elég az életkor. Nem repül a sült galamb a szádba magától. Kell oda szöveg is, nem árt valahogy kinézni, némi IQ és kedvesség is hasznos tud lenni, de az iPhone és a BMW is növeli az esélyeket. Persze egyiket kompenzálhatod a másikkal. Pl. ha okos nem vagy, legalább izmos legyél. ;)
2017. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!