Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy 21 évesen...

Normális, hogy 21 évesen öregnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van, mintha kiöregedtem volna mindenből, mintha már nem csinálhatnék meg akármit, mintha nem lenne esélyem javítani a dolgokon, mintha eljárt volna felettem az idő.


Ez főleg a párkapcsolati életem és a bulizás miatt van. Minden barátom olyannal van együtt, aki neki az első, vagy maximum egy kapcsolata volt előtte. Nekem meg 3 elég hosszú, több hónapos/több éves kapcsolatom volt, meg sok sikertelen randim, ügyetlen próbálkozásom. Úgy érzem, mindent kipróbáltam, csak egy komoly és örökké tartó párkapcsolatot szeretnék, soha többé nem akarok újra próbálkozni, randizni, elvesztegetni az időmet, ahogy teszem már kisebb-nagyobb megszakításokkal 6 éve. De sajnos muszáj még minimum egyszer végigjárni ezt az utat, mivel szingli vagyok. De nem akarok megint, századszorra is csalódni ezért remélem, hamar rám talál a szerelem. 21/L vagyok, fiatal, de gondoljatok bele: ha olyan férfihoz akarok hozzámenni, akit jól ismerek, ahhoz több éves együtt élés kell, és gyerekeket is szeretnék, lehetőleg nem 35 év fölött.


A bulikat úgy értem, hogy nagyon túlzásba vittem, és végleg meguntam. Sokat ittam, sokszor voltam részeg (nem durván), sokszor hajnali 5-kor mentem haza, de ma már nem tudnék újra ebbe belevágni. Nagyon fáradékony lettem, örülök, ha éjfélig ébren tudok maradni, nemhogy 5-ig... A tömény már rosszul esik, a kellemes hatás már nem éri meg a másnap miatt. A pénzemet már nem merem úgy költeni, mint régen.


FIGYELEM! Ha elolvastad ezt a kérdést és a leírást is, és úgy gondolod, hogy neked sokkal nagyobb problémáid vannak, mint nekem, akkor szépen megkérlek, hogy ne cseszd fel magad, ne hordj el mindennek, ne bánts ismeretlenül, hanem zárd be az oldalt mára, és jó éjszakát! :)

Ui.: igen, kiélt vén p.icsaként beszélek, de azért, mert úgy is érzem magam!


2017. márc. 6. 22:53
 1/4 anonim válasza:
Semmi baj nincs ezzel! Ez most egy ilyen időszak, hagyd magad sodródni, semmiről nem vagy még lekésve! Nagyon fiatal vagy. Próbáld meg a jó oldalát nézni ennek a helyzetnek, nem görcsölni a párválasztáson. Hidd el, majd időben fog jönni! Valamiért még nincs itt az ideje. :)
2017. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek :S Ahogy telik az idő egyszerűen kiöregedett rókának érzem magam 21 évesen... Nem látom , hogy az életben haladnék , csak egy helyben állok és vergődök, igaz ez az iskolának is köszönhető, még nincs látszatja annak sem , hogy tanulok. Olyan mintha egy börtönben lennék :S Valószínűleg te a párkapcsolattal vagy ugyan így, nem látod , hogy haladnál és te is pont emiatt érzed magad túl öregnek mikor eltelik még egy év :S De amint találsz valakit szerintem ez az érzés elmúlik :) Nem akarok itt filozofálni meg okoskodni , nem vagyok pszichológus sem , ez az én személyes véleményem :D 21/F
2017. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én meg úgy érzem magamat öregnek 21 évesen,hogy nem is jártam senkivel soha.hát nem érdekes?
2017. márc. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez is milyen érdekes, hogy ennyire különbözőek vagyunk. Én 27 éves vagyok, de még mindig úgy érzem magam mint egy tinédzser. Sőt még a kinézetem is olyan 18-19 éves között van valahol. Eléggé komolytalan beütésem van, de nem ártok vele senkinek. :D
2017. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!