Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek hatarozott vagany?

Hogyan legyek hatarozott vagany?

Figyelt kérdés
Tehat ha meglatnak mar akkor azt lassak rajtam h belevalo csaj vagyok..akit barhova betudnak tenni..munkahelyre ertem
2017. máj. 31. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne makogj, ne kapd el a tekinteted, állj egyenesen, hogy tekintet sugározzon belőled, ne húzd össze magad, ha megsemmisítő pillantásokat kapsz. Légy vezető, pl. te tegyél ajánlatot vmilyen ügyben(persze csak ha van), a külsőségek is számítanak, de semmiképp ne nézz ki "úgy", hanem csinos, elegáns és mindig mindenben rendezett. Ne légy túl szigorú, hanem hagyd, hogy önmaguktól kedveljenek, légy kedves, de ne légy engedékeny, ne adj 'haladékot', hanem légy határozott :). De ha eddig nem voltál az, próbálhatsz, de majd meglátod. Főnökkel azért nem jó vitatkozni, ott sunyítani kell.🙂
2017. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. sorban nem tekintet, hanem tekintély, sorry, elírtam.😕
2017. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!