Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szeretnék színész...

Nagyon szeretnék színész lenni, de nem tudom tudnék e boldogulni. Szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Elsősorban musical színészet érdekel, a hangom szerintem megvan hozzá, jártam énektanárhoz 1 évig, de ő elköltözött, jelenleg énekkarban éneklek, ráadásul ők kerestek fel. Vidéki vagyok, így nincs a közelben színjátszó szakkör. Pár éve gitározok. Sajnos, táncolni nem igazán tudok. Gimnázium után színitanodában gondolkozok (Goór Nagy, vagy pesti broadway) akik közelebbről ismernek, szerintük színházba való vagyok, minden álmom lenne, csak mivel nincs sok tapasztalatom, és vidéki is vagyok, meg ez elég zárt kör. Mit gondoltok? L/16

2017. jún. 1. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

16 évestől nem elvárható az, hogy legyen 20 év tapasztalata. Mit számít az, hogy van-e tapasztalatod vagy sem?

ha ezt szeretnéd csinálni, akkor hát csináld, ha meg vannak akadályok vagy éppen zavaró dolgok, amik megnehezítenek benne, attól leszel erősebb és idő után ettől fognak majd felnézni rád. Ha képes vagy dolgokról lemondani, meghozni az áldozatot ezért a célért akkor ez azt bizonyítja, hogy tényleg akarod csinálni és nem csak egy hirtelen feljött ötlet ez.

Szerintem az alsó rész fogalmazd át és a végén ne az szerepeljen, hogy mi az ami téged visszatart vagy hogy miért nem lenne ez neked jó, hanem, hogy hogyan tudnád ezt megoldani....

Sok emberrel az a gond, hogy azt kérdezik maguktól hogy "Miért nem tudom ezt és ezt csinálni" és nem azt kérdezik meg maguktól, hogy "hogyan tudnám megcsinálni"

Mit számít, hogy itt ezen az oldalon ki mit gondol?! Nem számít, mert ezt neked kell érezned és neked kell együtt élned vele.

Sajnos táncolni nem igazán tudsz...Még nem igazán tudsz :D Senki sem úgy jön a világra, hogy mindent tud.

Csináld amit akarsz és megoldásokra figyelj oda, és ne az akadályokra mert azok vissza fognak tartani és csak a kifogások maradnak

2017. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első sorban gyakorolj sokat, és szerezz egy ének tanárt magadnak.

Aztán jön a többi:ha szorgalmas vagy és ha leszel 18 éves akkor bekerülhetsz kisebb zenekari vagy színházi lőadásokba.

Aztán majd csak felfedez valaki :):):).

Sok Sikert !

13/F.

2017. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket! Az első válszoló önbizalmat adott, neki külön köszönet!
2017. jún. 10. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!