Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg nagyképűnek tűnnek a...

Tényleg nagyképűnek tűnnek a maguknak való, gátlásos, szótlan emberek?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok lerohanós típus, nehezen állok szóba idegenekkel, és az ismerősökkel sem kezdeményezek feltétlenül beszélgetést. De többször hallottam vissza hogy fennhordom az orrom, illetve éreztem is hogy ezt gondolják rólam. A házban lakó pasiról, akiről azt gondoltam lenézi az embereket, róla meg most derült ki hogy elég gátlásos, és emiatt nem áll szóba nagyon senkivel, csak ha muszáj. Akkor tényleg igaz hogy az ilyen embereket nagyképűnek gondolják?
2010. máj. 17. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem
2010. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, nagyon nehezen nyílok meg, és sokan azt gondolják rólam, hogy velük szóba sem állok, mert nagyképű vagyok, pedig csak gátlásaim vannak, azért nem beszélek, sokszor zavar, de ha jobban megismernek megtudják az igazságot.
2010. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

szerintem átlag önbizalom + introvertáltság simán látszódhat nagyképűsgnek...

nulla önbizalom + intró = lerí rólad hogy egy rakat sz*r vagy, senki nem gondol nagyképűnek, max sajnálnak vagy kinevetnek (én ilyen vagyok :D)

2010. máj. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem én találtam ki, hogy nagyképűnek néztek, hanem sokan mondták, miután megismertek, hogy ezt gondolták rólam.
2010. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem vagy nagyképűnek vagy fogyatékosnak gondolnak, pedig valójában semmit sem csinálok, csak ülök egymagamban és senkihez se szólok. De igazából én úgy vagyok vele, hogy aki ennyiből ezt gondolja rólam, azzal nem is igazán akarok elbeszélgetni. Najó, igazából a fogyatékost még megértem, de bagyképű???
2010. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem azon, hogy engem nagyképűnek tartanak, pedig csak szimplán csendes vagyok, és nem szeretek az emberek szemébe nézni, ugyanis félelmet kelt bennem.
2010. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is csenedes vagyok mert nekem így jó, nem szeretek pattogni meg állandóan beszélni. És szerintem meg pont azok a nagyképűek akiknek állandóan jár a szájuk.
2010. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez vicces de van benne valami...:DÉn is hasonló vagyok (első látásra):D Sokszor mondták már, hogy csalódtak bennem, persze kellemesen:D csakmert nem mosolyogva megyek az utcán:DxD:D Hát istenem...:D

Szóval engem is néztek már nagyképűnek... Persze nem vagyok az:) Csak kicsit gátlásos:S és félénnk:) De baráti társaságban meg bbolond:DxD:P:D


Ugyhogy tényleg van benne valami, de olyan hülyeség amúgy...:)

2010. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akinek az orrába esik az eső az lehet hogy már az. A többiek meg hol, hol nem. Nem is ér ennyit az egész :)
2010. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!