Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek énekelni mások...

Nem merek énekelni mások előtt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pszichológus ? Nekem nem lenne baj,ha tud segíteni akkor miét ne,de kiskorú vagyok,és olyankor a foglalkozás után mindig elmondják a szülőnek a kicsi gyereke lelki világának bajait,azt meg nem akarom.

2017. jún. 11. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:
*mások
2017. jún. 11. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mondhatja el a szülőnek, ha te nem akarod.

Amúgy miért nem kérdezed meg?

2017. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Képzeld el, ezzel én is így vagyok, vagy voltam. Mindig mondták hogy jó hangom van, de én ezt úgy fogtam fel, hogy csak azért mondják mert a barátaim. Aztán egyszer 10-ben elhatároztam hogy elmegyek az iskolai énekversenyre. Akkoriban ennél sokkal visszahúzódóbb voltam, csöndesebb, félénkebb. De kiálltam, és egy olyan dalt választottam ami igazán tükrözi a belsőmet és ami teljesen ellentéte volt annak, amilyennek ismertek. Bár nem ment az éneklés zökkenőmentesen, tátott szájjal figyelt mindeni aki ott volt, és az egyik osztálytársammal holtversenyben az első helyen végeztem. Aztán mikor az összes osztálytársam és az osztályfőnököm meghallotta, ők is mind így reagáltak. Persze ez a dolog nem tűnt el, a mostani (egyben utolsó) karácsonyi kis összejövetelünkön rettenetes előadást csináltunk az osztálytársammal, nem mertem úgy előadni a számot ahogy tudtam volna. Viszont egy maradandó élménnyel gazdagodtam, és idővel sokkal jobb lesz a helyzet az esetedben is. Nálam is így lett. Sok sikert!
2017. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

borzalmasan rossz a hangom, nem csak ritmusérzékem hiányzik, hanem a légzéstechnikám és hangképzésem is rossz + a hangszínem is kegyetlen.

párom úgy fogalmazott, hogy sokan ha azt mondják - ők rosszul énekelnek, akkor az egy bolti lopás kategória mondjuk bűncselekményben, de az én rosszul éneklésem - bűnkategóriában a tömeggyilkossággal ér fel! :)

és a párom szeret engem :) :) :) :)


az énektanár engem "feleltett" ha az óráján a többiek röhögcséltek, meg nem figyeltek - mert hogy nézett volna ki, ha ötössel büntet meg valakit?!


tudod mit mondtam erre? (mert amúgy nagy mókamester voltam mindig, aztán meg éneklésre úgyse adhat 3asnál rosszabbat, ha a szövegét tudod a dalnak, év végi jegybe meg a kottaolvasás is beszámított, amit nagyon megtanultam, hogy ne bukjak)

szóval azt mondtam a tanárnak: kérem tanárnéni, had mondjam el inkább a szöveget! :) :)


szóval ha a suliban zrikál a tanár, hogy énekelj, kérdezd meg, hogy mondhatod-e a szöveget. ha nem engedi meg, akkor kérdezd meg, miért. hisz tudod a dalt, de nem tudsz énekelni, és vegye ezt figyelembe. amúgy az igazgató is azt mondaná, ha a szöveget valaki tudja, nem lehet egyest adni az énekre!!! mert az szemétség. a hang az születési adottság, az adottságot osztályozni meg nem jogos, a tudást kell. a szöveget ha tudod, az már egy kettes.

2017. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,egyébként szép hangom van,de csak magamban tudok énekelni a szobámban a mikor senki nem hallja.Kérdeztem anyát nem mehetnék e pszichológushoz anélkül hogy az elmesélne mindent anyának,de azt mondta nem mert kiskorú vagyok.
2017. jún. 14. 11:47
 6/7 anonim válasza:
Én is hasonló gondokkal küszködök, de én még egyedül karaoke alapra sem merek énekleni :/
2017. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is így vok ezzel bár azt mondta az énak tanár mer egyszer mertem nagynehezen énekelni h jó a hangom de visszahallgattam nemrég magam felvételről és ááááá de gagyiiiii am én is csak akkor merek ha egyedül vok vagy ha van vlaki a ház másik végébe akkor csak zenével v naon halkan h nehallják XD
2019. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!