Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék ha mindenki utál...

Mit tehetnék ha mindenki utál a múltam ért?

Figyelt kérdés
Hát hol is kezdjem?Kis koromban sok hülyeséget csináltam.(nagyon ritkán ártottam másnak,inkább saját magam égettem le).Ennek meg is lett a böjtje,mert kb 4-5 ember azóta is csesztet ezekkel a dolgokkal.Én meg próbálom lezárni és vmilyen szinten sikerül is csak utánna jönnek és egy beszólással erre elég durva sebeket tépnek fel.Hála isten ezek közül csak 2-vel találkozom szinte nap mint nap. Szeretnék tanácsot kérni,hogy mit tehetnék és, hogy van-e köztetek olyan akinek ilyen gyerekkora volt?

2017. jún. 11. 20:27
 1/2 bit123bit ***** válasza:
59%
Én például hamis kínos dolgokat meséltem el magamról általános suliban, és hát sajnos eléggé szánalmasnak tartottak engem, sőt még meg is aláztak.. 4. Osztályos voltam mikor el kezdtem a pad alatt maszturbálni, ezzel elértem hogy a lányok undorodjanak tőlem.. 5. Osztályos koromban meg állandóan vakartam hátul lent, mert nem érdekelt ki mit gondolt, de sajnos senki se hagyta hogy kezet fogjak vele ezek után.. Ja és mivel engem máskép neveltek, így a viselkedésem is más, és kb 3-4 évvel ezelőtt mindig én voltam az az ember akit lenéztek az olcsó ruháim, meg mindenem miatt.. Próbáld el engedni, akik meg csesztetnek hagyd magukra, ne foglalkozz velük.. Amúgy én ezek miatt lettem szociális fobiás is.. 18/F
2017. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elősször is azta....Belegondoltam h milyen lehet neked és ezek után az enyémeik nem is tűnnek rossznak.

Másodjára kösz a válaszod.Remélem javulni fog az életed és kösz a választ megy a +.

2017. jún. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!