Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek jó pszichológus...

Szerintetek jó pszichológus lennék?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi voltam van aki szerint igen.

Például :

Előnyök: Empátia meg van bizonyos szinten, alkalmazkodó képesség amennyire tudok , odafigyelés bizonyos szinten, kíváncsiság és türelmeség, próbálok segíteni a legjobb tudásom szerint, kedves vagyok​ , nagyjából megbízható, őszinte. kegyes hazugság is jellemez, próbálóm le küzdeni a folyamatos negatív gondolkodás módot.

Örömmel beszélgetek barátkozok.

Hátrányok: hangulat változás, hamar meg unok dolgokat, de amit kedvelek örömmel foglalkozok vele, lustaság, önbizalmam alacsony, nincsen​ magasfoku kimagasló teljesítményeket elérő intelligenciám.

Érzelmes típus vagyok.

A dolog komolyságát illetően​ nem​ tudok szikla szilárdan komolyan​ viselkedni.

Nem megy jól a matematika feladat.

Olykor előfordul hogy szétszórt vagyok meg hanyag is.

Nem vagyok túlzottan büszke magamra nem fényezem magam.

A beszélgetésekor nem vagyok eléggé komoly határozott jellemű.

De bizonyos szinten tudok komolyan viselkedni.

Olykor makacs vagyok.

Van amikor meg fontolt van amikor könnyen átverhető.

Eléggé türelmes vagyok.

Szeretek csak úgy beszélgetni is mondjuk unalomból.

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

Üzenetekre​ is örömmel válaszolok.

20 éves fiú vagyok.

nemeteket és korotokat is meg határozhatjátok ha gondoljátok.


2017. jún. 20. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt kérdezed, akkor egyértelműen: NEM!
2017. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából irreleváns dolgokat írtál le. A mateknak pl ehhez semmi köze. Inkább arról gondolkodj, mennyire vagy kíváncsi az emberekre, mennyire vagy jó hallgatóság, mennyire szereted és igényled, hogy megnyíljanak. Keresed-e az igazságot, van-e benned nagy segítőkészség és kíváncsiság egyéni sorsok és gondok iránt. Szívesen elemzel és jól, hatékonyan? Mennyire nagy az érzelmi intelligenciád, empatikus készséged? Hajlandó vagy-e más emberek gondjaiba, tragédiáiba nap mint nap beleélni magad? Lelkiismeretes vagy-e abban, hogy amiért te vagy felelős, az milyen minőségű, hogyan valósul meg? Kitartó és türelmes vagy-e? Hobbiszinten már foglalkoztat-e a pszichológia, olvastál-e ebben a témában? Hajlandó vagy-e egyáltalán rengeteget olvasni és tanulni, de ugyanakkor önállóan gondolkodni és kezdeményező szellemű lenni emberek kezelésében?


Így kezdetnek ezek sokkal fontosabbak lennének.


32/N

2017. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez igen nem semmi​! Köszönöm szépen a válaszodat.
2017. jún. 20. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!