Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti honnan tudtátok teljes...

Ti honnan tudtátok teljes bizonyossággal hogy arra az útra szeretnétek lépni?

Figyelt kérdés
Foglalkozás és más egyéb.. az élet dolgaival kapcsolatosan..
2017. jún. 20. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudja mindenki.

Sokszor utólag derül ki, hogy másfelé jobb lett volna menni.

Indulj el arra, amerre a legjobbnak látod, ennél jobban nem lehet dönteni.

2017. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán sosem fogom tudni. Így volt ez mindig ezért úgy határoztam, hogy ameddig nem jövök rá teszem ami tőlem telik. Olyan foglalkozást választok amiben el lehet helyezkedni, azt tanulom amire szükség van a munkahelyemen. Ami nekem szempont volt, hogy soha ne kerüljek kényszerpályára. Legyen lehetőségem lépni ha kell. Ezt mondtam mindig azoknak is, akik nem értették minek tanulni. Nem azért, hogy jobb állást, magasabb fizetést kapj, nem azért, hogy bármikor is vezető beosztásba kerülj, hanem hogy legyen választási lehetőséged. Ez amúgy mindenre igaz lehet. Ne kényszeríts rá magad egyetlen útra.
2017. jún. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ritka az olyan eset, amit Te teljes bizonyosságnak nevezel. Gyakrabban fordul elő, h a "miből lehet választani" kérdést használom.


Az előttem hozzászólóknak igaza van abban, h nem csak a teljes bizonyosságú döntéseket szabad/érdemes vállalni, hanem magad is kockáztathatsz (a vállalható zónán belül) önálló döntéseket hozni.


Még egy titkot elárulok: legtöbbször nem megtalálja az utat az ember, hanem magának készíti avval, h rálép.


Remélem, segítettem.

2017. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!