Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogosítvány (B) megszerzését...

Jogosítvány (B) megszerzését adta már fel valaki vagy gondolta meg magát és nem használta?

Figyelt kérdés

Többszázezer forint, lelkesedés (volt) és tervek, célok vannak benne de eljutottam arra a pontra, hogy nem akarok rá többet költeni, túlterhelt vagyok és ami a legfontosabb, alkalmatlannak érzem magam.


Volt már, aki egy-több sikertelen forgalmi vizsga után feladta?

Vagy megszerezte ugyan, de azt érezte, nem fog tudni biztonságosan vezetni?


2017. jún. 21. 18:12
 1/3 anonim válasza:
Van egy ismerősöm aki a kötelező órák mellet még felvett plussz 50 órát és így is megbukott vagy 3-4 szer majd feladta. Szerintem ha már belekezdtél csináld is végig nem éri meg abbahagyni.
2017. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem telik le a 2 éved,hátha meggondolod magad.

Sok ilyet hallok,nem vagy egyedül.Vannak akik kreszvizsga után,aztán kifutnak a 2 évből.De felénk az is 50-60000 ft elsősegéllyel együtt. Ismerős lánya 500 ezer ft-nál abbahagyta.Amit az anyja fizetett.Egy másik csaj 3.bukás után besokallt.

Oyat is tudok 2-t is,akinek kb.10.!alkalommal sikerült,persze PÁV után.

Vagy épp több évig tartott neki,mert mindig abbahagyta,újrakezdte.Ennek nem ismerem az okát.Jó sofőr lett végül belőle min.5 év alatt.

Jómagam pedig a 2.vizsgán átmentem 80 órát biztos vezettem,350 000 ft volt.

Volt oktatóváltás,az új megpróbált lebeszélni a vezetésről sikertelenül,majdnem otthagytam őt is,(nem hagytam volna abba,hanem másik oktatóhoz)De gondoltam rendes ember ez,jól is tanít,és bizonyítok (magamnak!)hogy kitartó vagyok,megtanulom a sofőrködést.Önfejű is vagyok,nem fog róla lebeszélni.

Tragédia történt aztán akkor szüneteltettem .Aztán amikor folytattam,nem érdekelt sem a vizsga,se semmi.De volt vizsgaidőpont,próbáltam összeszedni magam.Vizsgán vezettem eddig legjobban.Mert már nem idegesített annyira,nem a bukás a tragédia az életben.Elsőre lehet hogy életet mentett a vizsgabiztos a buktatásommal.Hülyeséget csináltam.Utólag értékelem,hogy így alakult.

Itt az engedély 3 napja,de nem mertem még eddig felavatni.Pedig nagyon szeretném.

2017. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én eléggé utazok ebben a témában, mivel szüleimé a megye legnagyobb autósiskolája :) már nagyon sokan az elején feladják. de ha eljutottál a forgalmiig ne add fel! én ismerek olyat 14-szerre ment át
2017. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!