Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan céget aki a...

Valaki tud olyan céget aki a c kategóriás jogosítvány megszerzését támogatja ha hozzá jelentkeznék fuvarozónak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom pár éve már megy az OFA képzés amit az állam indított bár ebben nem vagyok teljesen biztos, de azt tudom, hogy jobb ha nem céggel csinálod. Ha ki is fizetik akkor pár évet aláírsz és utána bármennyire is szivatnak bírnod kell. Hivatásosként jobb ha nincs ilyen aláírásod, sofőrt úgyis mindig keresnek, így ha nem függsz a cégtől akkor simán lelépsz ha szopatnak.
2016. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Waberer's állja neked az OFA keretén kívül is, de több évre kell alá írnod.

Én csak ajánlani tudom, korrekt cég.

2016. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A waberershez nem kellenek sofőrök sima C kategóriával. C E kategóriával, páv vizsgával, GKI kártyával rendelkező embereket keresnek. Ha ezek közül egyik sincs meg, akkor kb.1 év mire ezeket mind megszerzed. Aztán mehetsz úniózni több hétig. A gumikacsából, TIR-ből ismert kamionos romantikát felejtsd el! Nem mindenki bírja... 10 évet húztam le a Waberersnél. Nagyon, nagyon gondold meg mielőtt belevágsz!
2016. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!