Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában nagyon ingerült...

Niki_farkass kérdése:

Mostanában nagyon ingerült vagyok miért?

Figyelt kérdés
Mindenen felkapom a vizet egy ártatlan piszkalodo kotekedo(pl:de buta vagy figyelj jobban nem jol csinalod stb) szora azonnal felkapom a vizet es vagy sírni kezdek vagy azt a tárgyat ami epp a kezembe van nagyon erősen szorongatni kezdem vagy éppenséggel tordelem az ujjaim minden felidegesit a péládul aha valaki egy picit hangosabban beszel mellettem ha hangos a zene vagy barmi szoval ingerult vagyok nagyon mostansag a megszokittnal is ingerultebb van mikor kiabal a kis szarsagok miatt is😄
2017. jún. 26. 19:00
 1/1 anonim válasza:

Valami mélyebben gyökerező problémától vagy alapból felfokozott állapotban, és ezek az düh hullámok csak a kivetülései az igazi problámádnak, amit nagy valószínűséggel tagadsz saját magad előtt is, hogy egyáltalán létezik. Legalább is nálam így szokott lenni. :D

23/F

2017. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!