Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában sokszor megbántom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában sokszor megbántom a barátom, hamar ingerült leszek 1 kis apróság miatt is ilyenkor mindent a fejéhez vágog, amit kesőbb megbánok, tudom h ez nem én vagyok, mit tehetnék ez ellen a hirtelen dühkitörések ellen?

Figyelt kérdés
Szerintem azért lehetek ilyen ingerlékeny mert most lesznek a vizsgáim aztán meg egyből műtenek, persze ettől még nem rajta kéne levezetnem a feszültségem, de csak úgy kitör belőlem sajnos :/
2016. jún. 8. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel csak gyilkolod a kapcsolatotokat, törj inkább tányért, vagy keress olyat ami lenyugtat ilyenkor.
2016. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted :( sajnos a vizsgaidőszak miatt én is feszültebb és ingerlékenyebb vagyok amit sajnos rajta töltök ki, mert hát ugye jó esetben a párunk áll a legközelebb hozzánk. Nekem az segít ha belegondolok abba, hogy nekem hogyan esne az, ha ok nélkül elkezdene velem kötekedni...és mivel akkor döbbenek rá, hogy az nem valami kellemes érzés akkor inkább hagyom a dolgot. Vagy elszámolok 10ig :D tényleg segít...mert ha tesz vagy csinál valami olyan amin akár elkezdenék hisztizni akkor néha ez is beválik...ilyenkor megkérdezem magamtól, hogy kell-e ez a vita, fontos dolgokról van e szó stb... Meg mostanában elmondom neki, hogy ne haragudjon de most a mai nap inkább ne beszéljünk (távkapcsolatban vagyunk) mert akkor úgyis csak bántanám és ő ezt mostanában már megérti és nem probléma számára az ha nem beszélünk...mert tudja, hogy ha jobb kedvemben vagyok akkor majd keresni fogom. Persze megint más ha együtt laktok, mert akkor nehezebb kezelni a dühkitöréseket.
2016. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy ő is megértse a helyzetedet és sokkal toleránsabb legyen, de neked is fontos kontrollálnod magad. Egymással való beszélgetés, vagy az együttlét inkább feltöltődést kéne jelentenie, nem konfliktusforrást. De megértelek, a vizsgaidőszak mindenkiből kihozza a legrosszab formáját.
2016. jún. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy NEM hisztizel? Tehát a következő alkalommal, amikor jönne a dühkitörés, te elnyomod. Az is jó, amit már írtak, hogy mély levegő, és elszámolsz tízig. Vagy mára gondolsz, témát váltasz, stb. A feszültséged meg vezesd le másképp, pl. szexeljetek sokat (nem viccelek).
2016. jún. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!