Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem születtem jobb...

Miért nem születtem jobb embernek?

Figyelt kérdés

Francba az egésszel! Egyre idősebb leszek, és ahogy telik az idő egyre jobban félek magamtól. 18 éves leszek, nem is olyan sokára, és az életem egy nagy semmi. Az iskolát elbaxtam, nem is akárhogy. Ne úgy vegyétek, hogy mindenből megbuktam, hanem úgy, hogy volt 4es átlagom, aztán második félévbe már be se jártam, most meg leosztályozni sem tudnak, sőt a hiányzásaim száma is elég kiábrándító. Nem mentem be iskolába, mert úgy gondoltam így elkerülöm a rosszakaróimat, de tudom, hogy ezzel csak magamnak tettem rosszat. Magam alatt vágom a fát mindig, ahogy ezt többen mondták már, de fogalmuk sincs róla mennyire tisztában vagyok én magam is ezzel.


Túl sok nedvet eresztettem és most nem tudom felszívni?


Nem tudom kivel van a baj, nem tudom kire hallgassak. Kétség nem fér hozzá, hogy szerencsétlen pancser vagyok. Hiába írom le ezt a kérdést, mert tudom mit mondanátok. Szerezzek barátnőket meg stb. Vannak barátaim, lány barátaim is sok van. BARÁTOK, de az is 100%, hogy csak szánalomból barátkoznak velem. Képtelen vagyok elképzelni, hogy milyen ésszerű okkal tudnának engem kedvelni. Pedig ezt állítják. Ezért mondom, hogy kamuznak. Egyszerűen csak azért barátkoznak velem mert látják, hogy menthetetlen félkegyelmű vagyok és megsajnáltak.


Sokan kérik, hogy bízzak bennük, de erre képtelen vagyok.


Érzelmi állapotom percenként változik. Talán borderlineos is vagyok, vagy csak félkegyelmű simán. Nem tudom, de az biztos, hogy egy nagy senki. Sokan mondták már.


Anyámék persze elfogultak, ezért rájuk nem hallgathatok. Aki pedig jót mondd csak azért mondja, hogy anyámékat ne bántsa meg. Ez tuti. Talán kicsit tudok rajzolni, de igazából ez sem számít mivel nincs türelmem hozzá. Tehát ez is negatív.


Elmennék dolgozni is, lennék én egyszerű ember, de azon meg röhögnek, hogy "bírja az egysíkú dolgokat".


Az utóbbi időben majdnem megöltem magam. Találtam egy csomót, reméltem, hogy rák és évekig nem mentem vele sehová, fogytam is, de sajnos azóta kiderült, hogy csak szimpla visszér volt. Hát ennyi. Erre sem voltam elég.


Nem látom értelmét az életnek. Nincs is értelme. Azt hiszem mindenből a legjobbat akarom, mindig a legszélsőségesebb dologban kell benne lennem stb...


Hiperaktív voltam. Ezt mondták. Igazából még mindig ez vagyok, mivel képtelen vagyok rá, hogy akármit is rendesen véghezvigyek. Tehát nem csökkent az impulzivitásom. Sőt, mióta megpróbáltam ezen javítani volt, hogy egy filmet sem tudtam már végignézni...


Voltak tanárok akik nagyon szerettek, mer hogy "okosakat írok". Azt hittem csak átvernek, ezért szándékosan rossz dolgozatokat írtam. Azt hittem a tanárom csak szánalomból ad jó jegyet nekem.


Béna vagyok. Nem tudok jól focizni, hülye a koordinációm, és ha társaságban vagyok úgy érzem, hogy csak egy degenerált pótléknak kellek. VAgy egy bolondnak. Ahogy régen a középkorban. Érdekes, hogy csomó embert eleve nem is tartok hülyének míg mások szerint egy hülye. Tehát lehet, hogy én magam is hülye vagyok.


A franc se érti. Viszont nagyon unom már, hogy egyik nap még kajak szerelmes vagyok egy lányba, másik napra elfelejtem, jön egy új és mostantól hozzá mérek mindenkit, még akkor is ha alapból nem egy olyan szép lány (de meglátok benne valami szépet)


Olvastam itt emberekről akik magányosak, nem látják a dolgok értelmét, és úgy érzik a legjobb megoldás az öngyilkosság. Én még mindig nem tudom, hogy az az ember vagyok e akinek hátra van kötve a keze, vagy az akinek csak ki kéne nyújtania a karját és ezernyi másikkal találkozna.


Kiskoromtól kezdve szeretem a hülyét adni. Ha az emberek nem néznek semmibe, akkor nincsen gond. De ez megváltozik. Van aki már nem azt látja amit szeretnék. Van aki azt állítja: nem vagyok bolond.

És ez sokkal több feladatot ad. Pedig egyszerű lenne bezáratni magam. Vagy inkább hülyeség. Ezzel viszont bebizonyosodna, hogy hülye vagyok, tehát nyugodtan bezárathatom magam(xd).


Félek. Mert reméltem, hogy én csak egy bolond vagyok aki nem ér fel a világ dolgaihoz, aki nem elég jó az embereknek, aki nem érti a felsőbb hatalmat ennél fogva nem lehetnek barátai és nem lehet semmije és meg kell, hogy vessék. De ha ellenkezője történne és mégis lehetne, akkor talán az egész világ értelmetlen. ÉS ettől félek.


Nem értem mire jók a nyílt házasságok, a vagánykodás, a sok értelmetlenség. Nem vagyok vlmi "cuki" (szal SPhez nem érek fel xd), nem vagyok én senki. Nem értem a lányokat. Éppen ezért nem is lesz barátnőm. Képtelenség, hogy egy nőt majd én vezessek oltárhoz a hülye fejemmel xd. Nagyon LOL lenne... Nem is vagyok férfi. De ha férfinak lenni azt jelenti, hogy "kemény idióta" vagy, akkor nem is akarok az lenni.



Néha romantikus szeretnék lenni, néha jó lenne ha átölelnének, néha perverz vagyok, néha asszexuális. Néha jól jönne egy társ. Néha szeretnék magányos lenni....


2010. máj. 19. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rekorder önsajnáltató. :P
2010. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ember!!! CSAK 18 éves leszel, előtted az élet.

De szerintem majd kinövöd ezt a hülyeséget.

2010. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én soproni vagyok, ismerem SP-t még régebbről, amikor még nem volt sztár, és rap-elt, többször dumáltunk.

(Nekem is van 1-2 rap számom, itt-ott a régi gépemen. :D)

Na mindegy.

A lényeg az különben, hogy ne hagyd el magad!

Gondolj bele abba, mennyivel rosszabb lehetne még.

Nézd meg ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=dezfVbeAHwQ


Neki így van ereje az élethez?

Neked miért nincs, így 18 évesen, egészségesen?

Tűzz ki magad elé célokat, amiért küzdj meg!

Ne hagyd lesodródni magad.

Csak pozitívan.

Nekem is sokszor nagyon nehéz, de tartom magam annyira erősnek, hogy átlépjek a problémákon, és bajokon.

Mert csak így van értelme.

2010. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát én csak annyit tudok mondani, hogy nagyon jól fogalmazol...
2010. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tehát szarul? thx.
2010. máj. 19. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Sokkal többet érsz mint amennyit gondolsz magadról. Eleve azért mert letudod írni mit érzel.

Ahhoz, hogy elindulj ebben a világban alapokra van szükséged, hogy pl. miket szerethetsz, milyen személyiség lehetsz, néhány sablon amit átszabhatsz (remélem érted). Én is ilyen problémával küzdöttem (igaz fiatalabb koromban) és nekem a horoszkópom adott alapot. Tehát elolvastam, hogy az én horoszkópomra mi a jellemző. Pl. írták, hogy nagyon határozatlan vagyok, pedig ez nem így van. Tehát rájöttem, hogy határozott vagyok, így mindég ahhoz is tartom magam. Csajos problémáidat pedig, egyszerű próbálkozásokkal tudod megoldani. Ha tetszik valaki, gyerünk menny oda, akármi lesz 2 nap múlva mindenki elfelejti.

2010. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne értelmezd félre amit írnak, anonim, minek hazudna?
2010. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Komolyan azt hittem rólam van szó :D Csak én második félévben magántanuló lettem de eszemben sem volt visszamenni "oda" mégegyszer, vizsgázni...

Amúgy mit is akarsz pontosan megtudni?

18L

2010. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez durva volt. Tulajdonképpen teljesen bele tudom élni magam abba, amit leírtál, mert én is ilyen vagyok. Azaz, gondolom, csak részben, mivel mindent nem írhattál le magadról egy ekkora szövegben, meg aztán a természet sajnált tőlem egy bizonyos dolgot a lábaim közül (értsd: nőnemű egyed vagyok).

Azt hiszem, komoly önbizalomhiányod van, vagy egyszerűen üldözési mániád, vagy én nem tudom, minek nevezzem ezt, de idegen emberek (nekem az osztálytársak is azok)miatt nekem is hasonló gondolataim szoktak támadni ("biztos azért mondja, mert..", "biztos hülyét akar belőlem csinálni", "lehet, hogy fogadást kötött valakivel arra, hogy.."), persze így elég kevés barátom van. Kevés ember tart ki mellettem a borzalmas tulajdonságaim (határozatlanság, türelmetlenség, figyelmetlenség, egyszerűen bunkóság, stb.) miatt, de akik minden nap keresnek, és még évek múltán is érdekli őket, hogy hogy vagyok, hogy telt a napom, azokról tudom, hogy igazi barátok, őszinték, és hülye lennék, ha nem hinnék nekik. Régebben mindenféle próba elé állítottam őket, hogy tudjam, tényleg számíthatok-e rájuk, és sosem buktak el.

Elég nehéz lehet kapcsolatot teremtened bárkivel is, ha így állsz az emberekhez. Persze, pont én mondom, aki egyébként ki nem állhatja a mártírkodó, hangos személyeket... Valójában az állatokkal jobban kijövök, de ez most mellékes XD. Csak próbáld meg becsukni a szemeid egy pillanatra, és bízz egy kicsit vakon bennük! Lehet, hogy néha elesel, esetleg nekivezetnek egy képzeletbeli oszlopnak, de ilyen az élet. Nem jó dolog burokban élni.

2010. máj. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Miért vagytok ilyen tetvek szerencsétlennel?


Szegény kiönti a lelkét, a legbelső félelmeit, gátlásait, problémáit, erre ti: önsajnáltató,kinövöd ezt a hülyeséget...


Én is (majdnem) ilyen típus vagyok.:) Szerintem ha nem is borderline-od, de valamilyen személyiségzavarod tuti, hogy van.


Nem tagadom, hogy konstruktív tanácsokat nem tudok adni. Nekem sokkkal pitibb gondjaim vannak, amelyek miatt szívesen meghalnék már. Ergo nagyságrendekkel nagyobb balf@sz, szerencsétlen bolond vagyok, mint Te. Én sem értek semmihez, mindenhez egy nagy fo.s vagyok.:) A legjobb az egészben, hogy én biztos vagyok benne, hogy fényévekkel selejtesebb vagyok, mint te.


Az egyetlen tanács amit adhatok, hogy "erősebb kutya b@szik" elve alapján örülj, hogy ÉN ROSZABB VAGYOK MINT TE!!! Ez adjon neked erőt.:) Áldozatokra (vagyis rám) meg mindig szükség volt, néhány év és egy koporsó lesz a címem. De ez így van rendjén.


Ui.: tényleg jól írsz.

2010. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!