Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretethiany ellen mit lehet...

Szeretethiany ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben úgy érzem nem szeret senki,nem vagyok fontos senkinek. Volt 2 fiu az életemben aki csak arra ment hogy lefekudjek vele 0 érzelem meg semmi . Ezóta úgy érzem hogy értéktelen csúnya és rossz vagyok. Pedig egész csinos vagyok és nemrég egy modellugynökség is felkeresett... a szüleim folyton vitaznak velem (igazábol csak 9 éve lakok velük eddig a nagyszüleimmel éltem) minden barátságom érdekbarátság! Mit tudnék tenni hogy picit másképp éljem ez meg...


15L


2017. júl. 8. 12:34
 1/2 anonim válasza:
83%

Kedves kk, ahhoz, hogy ne érezd az ürességet, és ne szenvedj szeretethiányban, neked magadnak kell szeretetet árasztani magad körül.

Azt írod, hogy érzelem nélküli párkapcsolatod volt...vagyis használtad a másik embert, cserében hagytad, hogy ő is használjon Téged, most mégis fölrovod neki a dolgot...

Minden változás titka az, hogy Te változtatsz, és láss csodát: a változásod megváltoztatja az emberek viselkedését veled szemben.

Ha hiányzik a szeretet az életedből, kezdj szeretni másokat, nézz körül, kinek van szüksége törődésre, szeretetre, és kezd gyakorolni...a többi majd megmutatkozik magától...

Ne magaddal foglalkozz, hanem törődj a körülötted lévő emberekkel...meglásd, sokkal könnyebb lesz!

Az érdekkapcsolataidat Te alakítottad úgy, tehát könnyen le is építheted...

Próbálj valódi emberi értékek: figyelem, szeretet, szolidaritás mentén élni! ölellekszeretettel

2017. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy érzek. Igaz sokkal idősebb vagyok nálad. De hétvégén történt valami. Felbukkant az életemben egy hölgy aki ráébresztett a hibáimra. Sajnos nem kapom vissza őt. De valószínű azért lépett az életembe,hogy megmondja,szembesítsen a hibáimmal. Most én is azon gondolkozom merre induljak el. De látom írtak itt jó tanácsokat.
2017. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!