Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék a szeretethiány...

Mit tehetnék a szeretethiány ellen?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, de nagyon szeretethiányos. Előző barátnőm az egyik legjobb volt haverommal jött össze akit több mint 10 éve ismerek, ez akkora trauma volt hogy még az öngyilkosságra is gondoltam persze így utólag belátom butaság lett volna. Óriásit csalódtam és azóta nem tudok szeretni mert félek a sérülésektől, de úgy érzem belebetegszem a szeretet nélküliségbe. Dolgozom, tanulok egy átlagos 30e fős kisvárosban. Hogy lehet ez ellen tenni? Sajnos nagyon nehéz ismerkedni a barátaim nagyobb városba költöztek és a fiatalok is engem ide köt a munkám vállalkozás. Már ott tartok hogy nem tudok figyelni a munkámra és a tanulásra mert a magányon jár az agyam, és hogy milyen szürke az élet szeretet nélkül. Valahogy úgy érzem hogy nincs kiért küzdeni a mindennapokban, mintha minden értelmét vesztette volna.

2016. dec. 12. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam nem rég. Ilyenkor a legjobb csak magaddal foglalkozni. Olyat csinálj a szabadidődben amit szeretsz.
2016. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :(
2016. dec. 12. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
tényleg. Ne másokban keresd az élet értelmét. A másik ember nem fog boldogabbá tenni, még ha azt hisszük sem. Szerintem is, kényeztesd magad valami olyan módon, ami nem üt vissza.
2017. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!