Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az ha felidegesitene...

Miért van az ha felidegesitenek vagy megsértenek, rámjön a sírógöcs?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 23:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Volt már olyan is hogy összetüzésem volt valakivel egyáltalán nem féltem töle vagy ilyesmi.egy két rossz szó és már folytogatott a sírás..am 28éves nő vagyok:)
2010. máj. 21. 23:46
 2/11 anonim ***** válasza:
túl érzékeny vagy. Ennyi, semmi titok nincs benne.
2010. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát ja csak elég rossz sokan azt hiszik hiztis vagyok..
2010. máj. 21. 23:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Az idegnek valahogy ki kell jönni,én általában elkezdek remegni kissé,ha sík ideg vagyok,vagy sírás.Sokkal jobb mintha magadba folytanád.
2010. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Sztem is jobb így. Képzeld ha nem tudnád kiadni magadból a feszültséget. Van aki kiabál, ordít, így adja ki. Van aki sír. (én is itthon sírós fajta vagyok, mások előtt soha).
2010. máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

helló!

szerintem azért jön elő belőled ez a sírógörcs, mert úgy ahogy van magadra veszed mindazt, amivel megilletnek, és pillanatra azt hiszed, hogy tényleg olyan vagy és ez így elkeserít.

másik lehetőség

ha pedig igaz rád az, amit állítanak(persze goromba módon adják elő ugyanúgy), akkor pedig egyszerűen megint azonosítod azzal magad, holott tudnál változtatni, és a magad megbélyegzése miatt jön rád ez a fajta "szomorúság".


Ha tudod magadról, hogy te nem olyan vagy mint amilyennek elhordanak, akkor nincs okod a sírásra, ha pedig esetleg igazuk van, akkor sem kell elkeseredni, ugyanis senki sem tökéletes, viszont mindenki képes változni.


A gondolataiddal kell játszanod, és olyan szemszöget előtérbe helyezni, ami nemhogy sírást nem váltana ki belőled az adott helyzetnél, de még lehet "boldogabb" is leszel.


Sok gondolkodás meggyógyítja az embert az efféle bajából.

Ha te nem vagy vétkes, ugyan kérlek, miért te vagy az, aki szenved?! Szerintem valahogy így kellene hozzáállni. :)

üdv

25/F

2010. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia. Én is pont így vagyok ezekkel a dolgokkal. Ma is bőgtem már egy sort. Egyszerűen senkinek sem tudok jót csinálni. Lehet hogy az a baj velünk hogy mindenkinek meg akarunk felelni, nem? Már másra nem tudok gondolni. Az ember normálisan viselkedik, kedves... stb., aztán meg csak a sz@rt kapja vissza. Érthetetlen. Most már én is kiváncsi vagyok mások véleményére a kérdéseddel kapcsolatban.
2010. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
tanuljátok meg lesz*rni a világ azon részét, ami nem érint titeket, vagy ami nem érdekel, amiből nincs semmi hasznotok. Nem azt mondom, hogy semmivel és senkivel sem kell törődni. De pl. fölösleges egy utcai beszólás után elkeseredni. El kell engedni dolgokat az ember füle mellett. Vagy nem kell rá figyelni. Nem lehet mindenkinek segíteni sem. Tudatosan vezéreld a gondolataidat. Ha megsértenek, fel se vedd, röhögd ki. Az olyan emberek ált. eléggé alacsony szintűek, szal fel a fejjel.
2010. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
néha énis ígyvagyok ezzel:S
2010. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én nem néha, hanem mindig. nagyon érzékeny vagyok, bárki bármi rosszat mond (nekem/rólam), már majdnem sírok...


13/L

2010. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!