Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichológus vagy parapszichol...

Pszichológus vagy parapszichologus tanácsat véleményét kérném?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam hogy meg érzek dolgokat vagy ha össze fogok futni egy emberel hiszek a jóslásokba es az államokba esetben általában amit meg érzek be teljesül nos a volt párom elég nehéz személy és tán igaz rá a jellemzők alapján hogy narcisztikus ember 38éves és ez idő alatt én voltam vele egyedül két évet nagyon makacs ön fejű bocsánatot sose kér nem keress bunkó minden kihez stb az ilyen ember nek mennyi az esélye hogy meg találja az igazit?ha fel megyek a városba legtöbbször össze futok vele három napja róla álmodom ez gondolom nem véletlen én a meg érzéseim alapján úgy éreztem melette a helyem én vagyok leszek neki az igazi nekem kell mellette lennem mi már korábban voltunk egy évet együtt egyszer egy nem is jós nő ilyen para pszhiologus azt mondta mi nehezen de együtt leszünk arra lennék kíváncsi hogy ezek a dolgok miért vannak álmok találkozások meg érzéseim hiszek a karma ba is kérem tényleg csak szak értők válaszoljanak vicc hülyeség NEM kell
2017. júl. 24. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj: borzalmas, rettenetes az írásod, magyar vagy te?

Tanulj már kicsit, mert így nem mehetsz értelmes emberek közé!


Ezzel együtt elsőre érdemes lenne megkeresni Vassyt. Ő egy tudós, és ilyesmivel is foglalkozik. Mi az, amit BIZTOSAN meg tudsz mutatni neki?


Ami a volt párodat illeti: egyáltalán nem biztos, hogy összeilletek. Ez egy emberi reakció, hogy nehezen engeded el.

2017. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az emberi megérzés nem ritka dolog. :) Nekem is szoktak lenni, több ismerősömnek is, csak mindenkinek máshogyan. Ehhez nem kell sem pszichológus sem parapszichológus, mert könnyen megmagyarázható az egész, igaz bár kicsit szkeptikusan, de általános a magyarázat. A véletlen találkozásokról mindenki gondol, amit akar (ki milyen szempontból nézi, ezoterikus vagy sem, bár én gyanítom, hogy csupán arra van mindkettőtöknek dolga :) Velem nem régiben viccesebb dolog esett meg:mégis mennyi az esélye annak, hogy a buszon egyetlen egy személy van rajtam [és persze a sofőrön] kívül, akinek régebben tetszettem? Persze ő sem közömbös számomra, de hát a véletlenek... Semmilyen természetfeletti dologra nem gondoltam eközben, mielőtt valaki félreértené. Csupán fura volt. :D)

Azt viszont Te tudod, hogy vissza szeretnéd e szerezni/fogadni, az álmok annyit jelentenek, hogy foglalkozol a dologgal. Az én meglátásom szerint, ugyanis nem csak úgy váratlanul bukkant fel az álmaidban. (Sőőőt sokszor nem is biztos, hogy arról a személyről van szó, akivel álmodsz. Csak valaki kell hogy pótolja az ismeretlen személyt ugyanabban a szerepben, ez a "megérzési alapon" igaz. Tehát nem feltétlenül ő lesz újra a párod, de megeshet.) :)

2017. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!