Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mentél már el a WC-re csak...

Mentél már el a WC-re csak azért mert pukiznod kellett?

Figyelt kérdés
Komolyan, én ilyet még sose hallottam, de itt az oldalon egy csomószor olvasom, hogy ha valakinek fingania kell, akkor a WC-n intézi el :D De ezt most hogy? Bemegy, le se tolja a gatyáját, csak úgy fingik egyet és kijön? :D:D Ez KOMOLY??? :D Vagy rá is ülnek a WC-re és úgy?! Annyi ember van itt, aki szerint ez a normális, meg ha nem a WC-n csinálod, akkor tyű mekkora kulturálatlan bunkó vagy, hogy valaki légyszi mondja már el, h hogy megy ez :D
2010. máj. 22. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem :D
2010. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Énse:D ez gáz :D:D:D
2010. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem:Dhülye leszek ezért kimenni wc-re:D
2010. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs is annál jobb mint egy jókis szaftos ropogósat fingani, utána egyből jobban érzi magát az ember. :)
2010. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak ezért tuti hogy soha nem mennék ki a WC-re. Mert itthon elengedem magam, ha idegen helyen vagyok ott meg visszatartom.
2010. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, kiszoktam, ha egyedül vagyok akkor is anya aztmondta ne fingjam össze a szobát, vagy ha igen szellőztessek ki.
2010. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én reggel ha felkelek nem fogok azért kifutni mikor a takarót felemelve is eltudok ereszteni 1-2 ébresztő pukit!:)

második voltam

2010. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor fordul elő, ha épp rendetlenkednek az alvégen, és a kelleténél sokkal szaftosabb is lehet a díszes produktum. Normál esetben persze, hogy tőkét kovácsolunk ebből is! Igazi bőségeset nem azért gyűjt az ember, hogy megtartsa magának, és az amúgy is büdös vécén szagolgassa egyedül, kéjesen! A parádés dolgok megérdemlik a közzétételt. Különösen szimpatikus figurák körében illő a hanghatásra is ügyelni, inkább az egyediségre és minőségre törekedve a mennyiség helyett. Ezt diktálja a jó ízlés is. Na.
2010. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Bemegy, le se tolja a gatyáját, csak úgy fingik egyet és kijön? :D:D Ez KOMOLY??? :D "

b*szki XDDDDDDDDDDDDD hátez besz*rok xDD

am jah :0

2010. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!