Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha utálnak?

Mit tegyek, ha utálnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy most utálnak az osztályban?

Mert nem szólnak hozzám. Hát az úgy volt, hogy gimis vagyok, és most vagyok kilencekides. És azt hittem, hogy szolidak. De nem úgy történt. Hanem cigizős és iszákos emberekkel vagyok körül. Mert én azt hittem, hogy a ebbe a gimibe nincs ilyen. Kolleszos vagyok és a nevelőnek elmondtam, hogy minek jönnek, ide pedig nem tanulnak. Mondtam neki, hogy ne mondja elsenkinek. De elmondta az egyik osztálytársamnak, akivel egy szobában vagyok vele. Ő elmondta az osztálynak és megutáltak és nem szólnak hozzám. Volt egy kirándulás. És a kolleszból elkísértem egy lányt. Én nem menntem el csak lekisérdtem őt a barátnőjéhez 5:45.És jöttem vissza, amikor valaki megszólitott. Körül néztem nem láttam senkit. Még jóbban körül néztem és megláttam az egyik osztálytársamat. Elkezdtünk beszélgetni. És őt lekísértem az iskolához, mert ott volt a gyülekező. Májusba kezdtem el beszélgetni az osztályjal. De ő vele akarok beszélni. Pénteken is beszélgetünk. De mit mondjak neki?

Szeretnék magamnak egy barátot, de nem, úgy hanem csak egy havert? Mit tegyek?Kérlek írjatok de ne durvákat.Hogy most mit csináljak.


2010. máj. 22. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Utáld te is őket.
2010. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ha már egy ember szóba áll veled az osztályból, akkor máris szereztél magadnak egy barátot. Miről beszéljetek? Hát gondolom fiú vagy (pl foci, f1, legújabb számítógépes játékok stb) Most vagy kilencedikes. Nekem is rossz volt, amikor kilencedikes lettem, mert senkit nem ismertem, akkor az elején még senki nem beszélt senkivel, és lám, most hogy elballagtam a középsuliból, nagyon sok barátom lett (nem csak az én osztályomból, hanem tőlem fiatalabbak is) Hidd el nekem, hogy meg fogjátok a többiekkel ismerni egymást, és ha mindenki az osztályból nem is, de attól függetlenül lesznek barátaid a későbbiekben! Sok sikert hozzá és fel a fejjel! :)
2010. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. máj. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!