Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok nagyon ingerült...

Miért vagyok nagyon ingerült és rosszkedvű?

Figyelt kérdés

A nyár szünet elejét nagyon élveztem, voltak programjaim, nem unatkoztam. Aztán valahogy "ellaposodtak" a napjaim, unatkozom és nem történik velem semmi érdekes. Rossz kedvem van, semmihez nincs energiám, nem köt le semmi hosszú ideig és mindenen felkapom a vizet. Eddig se voltam igazán türelmes ember, de most már semmihez nincs türelmem néhány hete. Viszont, ha néha ki tudok mozdulni, akkor sem érzem jobban magam, esetleg néhány óráig javul a hangulatom. Aztán meglátok például egy képet, ahol egy osztálytársam nagyon jól szórakozik (barátjával/barátaival/nyaral, stb) és elpárolog a jókedvem, hogy mennyivel jobb neki. A barátaimnak (egyébként sincsenek túl sokan) sem hiányzok különösebben, bár azért tartjuk a kapcsolatot. :/ Itthonlétemben pedig azzal megy el az időm nagy része, hogy gondolkodom; azon, hogy mennyire nem történik velem semmi, mennyire magányos vagyok, mennyire elpazarlom az időmet. És hogy milyen jó lenne, ha úgy telne a nyaram, mint az átlagos 16 éveseknek, szórakozással, élményekkel. Van egy fiú is, aki tetszik, ő is rengetegszer eszembe jut, de nem beszéltem vele mostanában, úgy érzem, hogy tökéletesen jól érzi magát nélkülem is, nincs pont rám szüksége. Nem tudom mit csináljak, most fogott el a kétségbeesés, hogy már augusztus van és a tervezett nyaramból nem lett semmi, de energiám sincs hozzá. :(

16/L



2017. aug. 1. 17:44
 1/1 anonim válasza:

Szia.:)

Szólj a barátaidnak, hogy találkozzatok, el lehet lenni azért. :D

Azzal meg ne foglalkozz, más mit csinál:)

2017. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!