Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit tettetek volna meg...

Émi99nm kérdése:

Ti mit tettetek volna meg mielőtt elkezdtétek a gimit/középiskolát?

Figyelt kérdés
sziasztok! A barátnőmmel idén kezdjük a nyolcadikat és érdekelneminket pár dolog, amivel feldobhatnánk az utolsó évünket :D Szóval kérlek írjatok ötleteket amit a gimi előtt mindenképp meg kell csinálni :3

2017. aug. 14. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy sorozat ami pont erről szól

Én megcsinálnék pár dolgot belőle.

2017. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nyolcadikban nagyon menőnek éreztem magam valamiért (nem voltam az)... Többször is szerelmet vallottam annak aki tetszett, mert hát utolsó év, meg minden. Voltak érdekes húzásaim, amik nem teljesen szabályosak, szökőkútban fürdés és hasonlók, meg nagyobb változások pl levágattam az addig hosszú hajam.
2017. aug. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi zaklato uzenetet hagytunk a szekrenyeinkben az utodok szamara :D
2017. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Veszítsétek el a szüzességeteket ha még megvan :D
2017. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :D

A sorozatot már láttuk, de szerettük volna még bővíteni a listát:3 A szüzességünk pedig nem 14 gondoltuk elveszteni....

2017. aug. 17. 07:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanárok kiakasztása, intő gyűjtő verseny... :D
2017. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!