Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért van? Tudat alatt...

Ez miért van? Tudat alatt akarok mások előtt bátornak tűnni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindenki a családban elég félősnek tart, itthon rettegek a sötétben meg minden hülye bogártól sikítozni kezdek, azonban ha már más közösségbe kerülök, pl. osztálykiránduláson éjszakai túrára megyünk, akkor én megyek elől, ha valaki sikítozik egy pók miatt, én szedem le, szóval elég bátor vagyok. Ez miért van? 14/L
2010. máj. 24. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem terepen másként viselkedik az ember.De szerintem te alapvetően egy segítőkész ember lehetsz,de azért otthon tudod,hogy van,aki segítsen..és talán ezért viselkedsz túrázás közben,oszt.kirándulás közben másként.Egyébként ezt már magamon is észrevettem,csak én nyíltabb vagyok oszt.kiránduláson a tanáraimmal,és a suliban kevésbé..:)
2010. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!