Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rettegek a kollégiumtól...

Rettegek a kollégiumtól (egyetem), hogy tudnék könnyen beilleszkedni? 20/L

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó, és bizalmatlan vagyok idegen környezetben, így az első benyomás nem a legjobb általában mások szemében. De ha jobban megismerek valakit, akkor nagyon barátságos és vicces vagyok, de úgy érzem mire ezt az oldalamat meg tudnám mutatni, már leírtak előre.. Nem vagyok bulizós, és sokszor úgy érzem, hogy leterhel a sok ember magam körül, és félek, mi lesz így, amikor sosem lehetek majd tulajdonképpen egyedül..Nem akarom, hogy kiközösítsenek, magamnak valónak tartsanak.. Nagyon pánikolok, hogy egyedül leszek. Tudna esetleg valaki, aki kollégista, vagy hasonló helyzetben volt már, tanácsot adni?
2017. aug. 20. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első szobtársam pont olyan volt mint te.A másik szobatársammal karöltve elvittük bulizni,bátorítottuk.Na és hát olyan jól sikerült a vadítás,hogy egy év múlva mindenki orrba szájba tolta neki,meg másnaposn járt egyetemre/dolgozni :D Amúgy meg hiába görcsölsz előre,úgyis a szobstársaidtól fogg függni sokminden.Lehet hogy ők is pont olyanok mint te,ha meg gáz a helyzet lehet szobacserét kérni,szóval nyugi.
2017. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is most leszek kollegista es arra jutottam, hogy osszeszedem magam es megprobalok beilleszkedni. Nem akarok tobbe a kulonc lenni akihez senki nem szol. Pozitivan allok a dolgokhoz es remelem hogy osszebaratkozom majd valakivel :)

Amugy hol fogsz tanulni?:)

2017. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Végül, hogyan alakult nektek? :D Remélem jól sült el.
2017. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!