Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek magamnak...

Hogyan szerezzek magamnak barátnőt ilyen helyzetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés
20 èves fiù vagyok, ès èletem soràn kètszer voltam szerelmes ès csalòdàs lett a vège. Mivel manapsàg csak a r*bamcokat làttokmindenütt, hova tűntek a normàlis, kúltùràlt csajok? Sokan mondjàk hogy egyàltalàn nem vagyok csùnya, szèp fiù vagyok de èn ezt nem tudom el fogadninrettentoen onbizalom hianyos vagyok. Mèg interneten se ìr ès jelol be senki, senki sem keres. Mitèvő legyek? Az èletem egy katasztròfa, nincs egy baratom sem, semmi eletcelom mivel nem lattom az ertelmet az eletnek. Mihez kezdjek? Hogyan tudnek magamon segiteni? Kezdek meg bolondulni? :/ van mikor ugy erzem hogy egy olyan vilagba szulettem ami nem nekem valo, de akkor mi ertelme hogy elek? Ongyilkos nem akarok lenni mert nem tudom mi lessz a halalom utan. Problemaimat altalabam magamban tartom mivel nincs olyan szemely kivel meh tudnam beszelni. Senkim sincs. :( egy munka helyensem tudom meg alni a helyem. Mihez kezdjek az eletben? Boldogsagom csak addig tart amig alombam vagyok mert ot egy olyan vilagot latok ahol jol erzem magam.. mitol vannak ezek velem? :/ normalis valaszokat kerek elore is koszonom..
2017. szept. 16. 02:41
 1/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Hidd el,vannak normális lányok is.Ne csüggedj el ha még nem találtad meg az igazit,van még időd.Addig pedig kezdj bele egy hobbiba ami érdekel,vagy szerezz be egy kutyát,vagy macskát magad mellé.Nagyon jó társak tudnak lenni.A munkáról pedig:Szerintem ha van rá lehetőséged próbálj meg olyan munkát találni amit szívesen végzel,vagy ha a végzettséged miatt esetleg olyan irányban nem tudsz elhelyezkedni,akkor esetleg végezz el egy OKJ-s képzést.Remélem valamit azért tudtam segíteni.

L

2017. szept. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors vàlaszt. :)
2017. szept. 16. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!