Renvoi Zsuzsanna kérdése:

Hogyan legyek boldog?

Figyelt kérdés
Elvégeztem a jogi egyetemet (3,5 milliós diákhitelt felhalmozva), van munkám... igaz a fizetésem pályakezdőként nevetségesen alacsony (ez nagyon bánt), van párom, de mégsem ő az igazi... nem érzem úgy, hogy családot lehetne alapítani vele... de nincs lehetőségem az ismerkedésre. Megyeszékhelyen élek, igényes vagyok, jó a megjelenésem. Mégsem vagyok boldog... Persze ebből a környezetem semmit sem vesz észre, mert "látszatra megvan mindenem"... de igazából semmim sincs, az élet egyik területén sem. Ti hogyan vészelitek át a nehezebb időszakokat?
2017. okt. 14. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Két idézet:


"A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van."

(Bob Dylan)


"A boldogság ott kezdődik, amikor azt csinálsz, amit akarsz, és nem azt, amit mondanak."


Kiegészíteném azzal hogy mielőbb szabadulj meg minden tartozástól. Meg minél több olyan tényezőtől ami a szabadságodat korlátozza. Ha még nem vagy házas akkor miért ne ismerkedhetnél milliárdos amerikai fiatalemberekkel? Akkor a munka nevű szenvedészeti cikktől is megszabadulnál.

2017. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Boldogság pillanatnyi múló állapot. Mondhatnék millió közhelyet, de tény, hogy boldog akkor lehetsz, ha elégedett vagy a mostani helyzeteddel. Tűzz ki apró célokat, amiket sikeresen megoldassz. Válassz hobbyt! Sportolj is valamit!


Az a baj, hogy addig nem tudjuk mink van, míg el nem veszítjük. Légy hálás a dolgokért, ne legyen egyértelmű, hogy van párod, munkád, mert holnap lehet nem lesz.


Ha szeretsz olvasni: Ennél zöldebb nem lesz! C. Könyv is jó lehet

2017. okt. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!